yeşilova tesisatçı

Yeşilova tesisatçı firmamız robotla su kaçağı bulma, kombi petek temizleme ve makineli tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Kalorifer tesisatında su eksilmesini su kaçağı tespiti makinesiyle bulan firmayız. Kaloriferde sökmeden kaçağı kapatan ilaçla çözüm aşamaları için kayıp miktarını görmek gerekir. Basınç testi damlama veya daha fazla su kaybını anlamamızı sağlar ve zararsız olan test pompası takılması sonucunda sızıntının tam olarak miktarı ölçülür. Kalorifer çok az su kaçırıyor ise termal kamera ile o su kaçıran peteği bulup kenarından seyreltilerek kalorifer su eksilmesini durduran kapatıcı ilaç ekleriz. Sızıntı bazen ileri düzeyde olabilir ve çok nadiren parça değişimi yapılması gerekebilir. İncelenmesi, araştırılması hasarsız olarak sizlere servis çalışmalarımızı sunmaktayız.

Yeşilova Su Kaçağı Bulma

Küçükçekmece Yeşilova tesisatçı ısınma kalitesi yüksek petek temizliği işlemleri yapan servistir. Radyatör petek montajı, temizlik, kombi bakımı gibi işlemlerde deneyimli kadromuz ile getirilecek olan bir makineye sistemin bağlanması ve tesisatın içindeki tüm kirlerin tamamen çekilmesini sağlıyoruz. İçten herhangi bir zararı olmadığı gibi ısıtma kalitesi de gözle görülür derecede artacaktır. Petek alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında elbette yeni nesil daha iyi ısı yayan petekler önemlidir fakat onların içinin temizlenmesi de bir o kadar doğal gaz faturasının sürekli yüksek gelmesi gibi durumları lehinize çevirecek türdendir ve gün içerisinde bu çalışmaları ekiplerimiz tamamlayabilir.

Yeşilova tesisatçı makineyle kanal açma firmasıdır. Makineli tıkanıklık açma firmaları olarak örneğin, lavabo giderini tıkayan saç, sakalı temizlemek ve lavabo kanalını açmak için kamera takılması gider içine ulaştırılması ile evye ve pimaş içlerindeki tüm maddeleri dikkatlice gözleriz. Basınçlı su cihazıyla temizlenmesi, bazı cisimlerin robot makineyle geri çekilmesi veya temizlenmesi özel yakalayıcı ve açıcı yaylara bina ve tesisata zarar vermeden kullanıyoruz. Küçükçekmece Yeşilova tesisatçı firmamızla iletişime geçmeyi unutmayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ