halide edip adıvar tesisatçı

Halide Edip Adıvar tesisatçı firmamız robotla petek temizliği, su arıza tespiti ve kırmadan tıkanıklık açma işlemleri yapmaktadır. Kombi tesisatlarında su sızıntısı problemi yaşanabilmektedir. Kombi tesisatlarındaki su sızıntıları çok tehlikeli olmakta ve kombilerin hasar görmesine kadar çok fazla maddi problemlere yol açmaktadır. Kombide su sızıntısı olduğundan kombinin suyu devamlı olarak bitmekte ve sürekli kombiye su aktarmak zorunda kalabilirsiniz. Bu alanlarda su sızıntısı problemi olduğunu fark ederseniz bir an önce çözüm bulmanız gerekmektedir. Aksi halde daha büyük maddi problemler çekersiniz. Bizler kombi tesisatında buluna su sızıntılarına çok kısa zamanlar içerisinde kullandığımız teknolojik metotlar ile çare bulmaktayız. Kullandığımız teknolojik cihazlar sayesinde termal cihazlar, nem ölçer makineleri görüntüleme cihazları ve akustik ses dinleme makineleri bulunmaktadır.

Halide Edip Adıvar Tesisatçı Telefonları

Şişli Halide Edip Adıvar tesisatçı olarak su sızıntısı problemi olduğunu düşünülen alana ses dinleme makineleri takılarak en ufak su sesini bile duyulması kolaylık ile sağlanmaktadır. Bu cihazlar sayesinde su sızıntısı olan alanda kırma dökme hizmeti olmamaktadır. Kombi sisteminde bulunan su sızıntısı onarımı edilmeyecek bir boyutta ise bu sızıntı onarımı kimyasal ilaçlar aracılığıyla yapılmaktadır. Kullanılan ilaçların kaliteli bir kimyasal ilaç olması su sızıntısın onarımı en uzun süreler ile tekrar olması bakımından önemli olmaktadır. Ama biz genelde su sızıntıları için kimyasal yerine teknolojik cihazlar kullanmaktayız.

Halide Edip Adıvar tesisatçı firması olarak kullanmış olduğumuz tıkanıklık açma cihazları ile banyo ve tuvalet tıkanmalarında kısa süreler içerisinde kolaylıkla yapabilmekteyiz. Yaşanılan bölgelerde yani tuvalet, lavabo ve banyoda yaşanan tıkanmalar müşterilerimizi mağdur etmektedir. Yaşanan tıkanmalar banyo, tuvalet ve lavabolarınızı kullanılamaz hale getirilebilir. Yaşadığınız yerlerde tıkanıklık yaşanması daha fazla yaşamak istemiyorsanız bizim firmamız ile görüşerek tıkanıklığa bir an önce çare bulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ