kartal kordonboyu tesisatçı

Kartal Kordonboyu tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma, kameralı su kaçağı tespiti ve makineli petek temizleme servisleri sunmaktayız. Atık su borusundan gelen su kaçaklarını kamerayla kırmadan bulan firmayız. Atık su sızıntısını tamir etmek için kamerayla gider içerisine tadilat yapmadan makinenin yerleştirilmesi ve görüntü elde edilmesi gerekir. Bazen ise tıkanma oluşturan yabancı artıklar sorunun kaynağı olabilir. Hemen su kaçağı tespiti yapılması için dıştan dedektör taraması ile yabancı artıkları tarayabiliriz. Ayrıca kanal içindeki tüm kırılma yüzeylerini dikkatli bir şekilde kameradan gelen görüntüler sonucunda ilaçla kapatma veya onarım için küçük onarımlar başlatarak doğru tercihlerde bulunmaktayız.

Kordonboyu Tesisatçı Telefonları

Kordonboyu tesisatçı kimyasal ilaçlarla petek temizliği yapan ekibiz. Temizlik işleminin gerekli görüldüğü kaloriferler dıştan termal kamera yardımı ile bulunabilir. Soğuma yapan yerler makinemize direkt olarak yansır. Takılacak olan hortumlar ile havlupan, petek kenarı veya farklı bir bağlantı ile de uygulanabilir ve tüm suların çekilmesi, temiz su eklenerek yıkama sıvısı ile içinin temizlik işlemini yaparız. Sıcak suyun geçiş yollarını açtığımız zaman petekler odaların daha iyi ısınmasını sağlayacak ve bununla beraber daha sıcak bir kış mevsimi geçirebileceksiniz.

Kartal Kordonboyu tesisatçı çatlayan ve kırılan gider borusunu kamera ile bulan tıkanıklık açma yapan servisiz. Kameranın gidere girmesiyle birlikte görüntüler ekrana düşer ve nerede kırılma varsa bulabiliriz. Robot makinemizin çelik yayının kanala takılması, gider içinin açılması gibi sayısız işlemlerde kullanarak sorunun ilerlemesini durdurur ve bunları da garantili bir şekilde yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ