eyüp pirinççi tesisatçı

Eyüp Pirinççi tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, makineli petek temizleme ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Su sızıntılarını kapatıcı ilaçlarla da hizmet veren firmayız. Su sızdıran su tesisat borularına uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Su kaçağı tespiti firması olarak borular duvar veya fayans içerisinden geçse bile su sızıntılarında profesyonel teknikler kullanmaktayız. Fayanstaki ısı odadaki sıcaklıktan daha az olsa bile termal cihaz yardımı ile sızıntıları bulmaktayız. Sıcak su tesisatı için geliştirilen cihazlar ile tesisat yerlerini, sızıntı alanlarını ve problemin nereden kaynaklandığını kameralar ile görerek ona göre çözümler sunmaktayız.

Pirinççi Tesisatçı Numaraları

Eyüp Pirinççi Mahallesi tesisatçı kaloriferlerden gelen kokuları düzelten servisiz. Peteklerdeki kokular suların uzun süre temizlenmemesinden dolayı kaynaklanabilir. Senede yalnız bir kez su ekleme işlemi yapılmasına rağmen, kireç, pas ve tortu nesneleri hep kalorifer içerisinde durur ve getireceğimiz petek temizliği cihazı ile gelen kokuları kimyasal ilaç basılması ve güçlü cihazlar ile o atıkların oralardan alınması ile ortadan kaldırabiliriz. Bu sayede kaloriferde birken yükü de azaltmaktayız. Bu hizmetler sonrasında doğal gaz tasarrufu ile beraber ısı artışı gibi avantajları sizlere sunuyoruz.

Eyüp Pirinççi tesisatçı lavabo borularından gelen kötü kokular ve maddeler için tıkanıklık açma cihazı kullanan firmayız. Lavabolardan kokular geliyor ise maddeler boruda durmuştur. Tahminlerle ilerlememekteyiz. Gidere kamera takar ve borulardan görüntü alırız. Biriken alanları kimyasal ilaç ile değil robot makinemizdeki açıcı yaylar ile parçalayarak temizlemekteyiz. Bu sayede atıkları da kanalizasyona göndermiş oluruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ