ataşehir barbaros tesisatçı

Ataşehir Barbaros tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, kombi petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri sunuyoruz. Petek tesisatına yararlı ve olumlu bakım yapmak için petek temizliği işlemlerini mutlaka önermekteyiz. Her yıl sıklıkla bu servisi almanıza gerek yoktur. İçinizdeki ön yargıyı yenmeniz için bu işlemleri bir seferliğine denemenizi öneriyoruz. Petek temizleme etkisi iki yıla yakın sürmektedir. Bu hizmetle beraber doğal gaz tüketimine dair olumsuzlar azalacaktır. Örneğin, yerden ısıtmalı kaloriferlerde etkin bir temizlik ile kimyasal ilaçlar ile içteki maddelerin tamamen alınmasını sağlamaktayız. Suyu sürekli petekler ve makinemiz arasında devir daim yaptırarak işlemlerimizi sürdürmekteyiz.

Ataşehir Barbaros Makineli Tesisatçı

Ataşehir Barbaros tesisatçı atık su borularında tıkanıklık açma çalışmalarımızda sizlere öncülük etmekteyiz. Lavaboları kullanırken neden sular yükselmektedir? Gider borularını ne açar gibi soruları hep duyuyor olmalısınız. Giderde birikmekte olan atıkları ortadan kaldırırız ve kanalizasyona göndererek sorunu ortadan kaldırırız. Lavabo gideri için özel bir cihaz bünyemizde bulunmaktadır. Basınçlı su cihazımız ve özellikle kıvrımlı çelik yay ile içerdeki maddeleri hızlıca dışarı doğru hareket ettirebiliriz. Tuvalet içerisinde daha çok kıvrımlı yayın otuz metreye kadar erişebilen uzunluğu ile borulara zarar vermeden sadece gider içleri sınırlı olacak şekilde ve kameralar ile işlemleri sürdürmekteyiz.

Ataşehir Barbaro tesisatçı sızıntı dinlemesi sayesinde su kaçağı tespiti yapabiliriz. Sızıntının ses hareketliliği sayesinde kırma dökme olmadan işaretlemeler yaparak kaçağı bulabiliriz. Ses dedektörleri kullanırız ve tesisat her nereden geçiyorsa dinlemeleri yaparız. Kaçak noktalarını buluruz ve orada matkap ile çok ufak bir tadilattan sonra boruyu bularak onarımlarına başlayacağız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ