maltepe girne mahallesi tesisatçı

Maltepe Girne Mahallesi tesisatçı servisimiz kırmadan su kaçağı bulma, makineli tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktadır. Petek soğumasının ve tıkanıklıklarının önüne geçmek için petek temizliği hizmeti öneriyoruz. Kaloriferin soğumasının sebebi içerisindeki kireç, pas ve çamur gibi maddelerdir. Özel makinelerle bağlantı kurarak oraların tüm pisliklerini alabiliriz. Kaloriferdeki duvarları pisletmeden çalkalama gücü yüksek ayarlarda olan siyah olan petek suları ile içerisindeki atıkları almaktayız. Kaba durumda ve peteğin içerisinde yerleşmiş olan maddeler için de kimyasal ilaç ekleyip en ufak maddelere ayrışmasını sağlamaktayız. Sonrasında bu maddeleri makinemiz aracılığı ile çekmekteyiz. Bu işlemlerin en güzel tarafı petek sıcaklıklarının tekrardan eski ısısına gelmesidir.

Girne Mahallesi Makineli Tesisatçı

Girne Mahallesi tesisatçı lavabo borularının olduğu yerden alt kata su sızıntısı olmasında su kaçağı tespiti servisi ile kaçakları bulabiliriz. Farklı kesici atıklar boruların içinde sızıntı oluşturabilir. En küçük çapa sahip alanlara bile girebilen küçük bir kamera ile sızıntı yerlerini bulabilmekteyiz. Lavabonun her kullanımında gelen kötü kokular için borularda kalıcı olarak onarım yapacak ustalarımız ile su sistemlerindeki sızıntılar için basınç ölümleri ve ses dinlemeleri olsun her türlü cihaz ile maddi kayıp oluşturmadan işlemlerimizi sürdürürüz.

Maltepe Girne tesisatçı muslukları her açtığınızda taşma olması ve pompa ile de bu tür yerlerin açılmaması durumlarında tıkanıklık açma firmamızı arayabilirsiniz. Sorun tıkanıklığın olduğu giderlerdir. Orada sıkışan maddeleri kameralar ile bulmaktayız. Borunun içine yerleştirilecek bir kıvrımlı tel ile maddelerin kanal içlerinden hareket ettirilmesi ile sıkışan çok sayıda atığı kanalizasyona göndeririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ