başakşehir ziya gökalp tesisatçı

Başakşehir Ziya Gökalp tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı bulma, makineli petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Lavabo borusunda bulunan maddeleri hızlıca tıkanıklık açma makinesi ile açmaktayız. Makinemizin ucunda sağlam bir malzemeden yapılmış spiral kıvrımlı ucu vardır. Onu gidere yavaş bir şekilde aktarıp çalıştırılması ile yukarı ve aşağı bir hareket ile lavabo borusunda biriken malzemelerde hareket sağlarız. Lavabodaki maddeleri lavaboya zarar vermeden açabilmek için kameralı cihazlar ile bir ön inceleme yaparız ve işlemlerimize bu incelemeden sonra yaparız.

Ziya Gökalp Tesisatçı Telefonları

Ziya Gökalp tesisatçı kombinin ve peteğin verimliliğini arttırıcı petek temizliği işlemlerini senin her günü yapabilmekteyiz. Genel olarak peteklerin çalıştırılma zamanı sonbahar başlangıcıdır. Kalorifer içerisindeki pislenmiş sular ile beraber pas, çamur ve kireç gibi maddelerin de temizlenmesini firmamız ile sağlayabilirsiniz. Peteğin altı ve üstü ısıtmıyor ise orada kirlenme söz konusudur. Termal kamera soğumuş olan kısımları zaten bize gösterecektir. İstersek tek kalorifere makineyi bağlayıp tertemiz olmasını sağlayabiliriz. Kimyasal ilaç aktarmasını havlupan ve kombi gibi yerlerden tüm sistemlere uygulamaktayız. Peteklerin içerisinde devir daim yaptırılarak saymış olduğumuz tüm maddeleri petekten alabiliriz. Doğal gaz faturanızda tasarruf yapmanın yolu bu hizmetlerden geçmektedir.

Başakşehir Ziya Gökalp tesisatçı eskiyen borularda su kaçağı tespiti ve onarımı yapmaktayız. Koku yapan borular da taşma durumu yaşanabilir. Uzun süre o gider borusu kullanılmamışsa aynı problem yaşanabilir. Ama bir tahribat söz konusu ise su sızıntısı durdurmak için ve tamirat için adımları atılmalıdır. Sızıntıyı tespit ettikten sonra ufak kırmalar yaparak onarıma geçeriz. Sonrasında kırılan yerin onarımını da yine üstlenebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ