pendik ahmet yesevi tesisatçı

Pendik Ahmet Yesevi tesisatçı firmamız tıkalı gider açma, kameralı tıkanıklık açma ve robotla su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Elektrikli cihazlarla tıkanan banyo giderinizi açan servisiz. Ustalarımız tesisat sistemlerine zararı olmadan tıkanıklık açma işlemini giderin içerisine kamera takarak başlar. Burada yapılan yanlış işlem sadece yayın gidere takılması veya açıcı ilaçların kullanılmasıdır. Bu da giderde çatlama yapabilir ve kimyasalın giderde ekstra bir daralma yapması durumlarda vardır. İşlemimiz ise son sistem cihaz teknolojisi kullanarak devam etmektedir. Atık alanlarına zararsız bir hızdaki açıcı yayın dönmesi ve tüm katmanları olduğu gibi temizlemesidir. Bu tür durumlara karşı kesin çözümü tadilat oluşturmadan sizlere üretmiş olmaktayız.

Pendik Ahmet Yesevi Makineli Tesisatçı

Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi tesisatçı kırmadan su kaçağı tespiti ekibiyiz. Merkezi ısıtmalı evlerde ve kombili evlerde su kaçağı bulma işlemleri yapmaktayız. Isıtma tesisatlarında tıkanma varsa sıcak su üst katlara belli bir süreden sonra ulaşamayabilir ve ilaçla temizlenmesi gerekebilir. Eğer basınçta düşme varsa bu durum test pompası cihazımızda görünür ise sızıntı bulunan yeri tam olarak görüntülemek için termal kamera ile sıcak suyun aktığı alanlarda tam olarak inceleme yaparak problemin yerine ulaşırız. Bulunan sızıntı yerine eklenecek kaçak durdurucu ilaç ile sızıntıları zararsız bir şekilde durdurabileceğiz.

Pendik Ahmet Yesevi tesisatçı peteğin hiç ısınmaması problemlerini çözen firmayız. Kaloriferin hiç ısınmaması gibi durumlarda suyun geçmediği alanlar veya geçmesine engel olduğu kireç gibi cisimler birikmiş olabilir. Ancak makinemize eklenecek zararsız ilaçlı petek temizliği yapılması sonucunda temizlenebilir. Kaloriferin içindeki suyu daha sıcak hale getirmek için tüm yüzeye suyun eşit dağılması gerekir ve makinemizde bir, iki saati kapsayacak çalışma ile tüm kirlilikleri tamamen alabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ