eyüp ışıklar tesisatçı

Eyüp Işıklar tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, kameralı su arıza tespiti ve cihazlı petek temizliği servisi sunmaktayız. Sızdıran su tesisat borusuna tadilat yapmadan onarım işleri yapan servis olup su kaçağı tespiti makineleri ile analiz yapmaktayız. Alt kat komşunuzun banyosuna su sızması varsa tesisat borularında damlama olduğu anlamına gelebilir. Sızdıran su borusu tadilat oluşturmadan nasıl bulunur? Örnek olarak bir demir boru ele alalım. Çürüme sebebiyle problemler oluşabilir. Duvar, beton ve fayans gibi yerler ses dedektörleri ile taranır ve hasarlı yerler bulunur. Bu bölgelerdeki sesleri dinleyen bir makine bulunmaktadır. Bu bölgeler dinlenip kaçak tespit edilir ve onarım işlemine geçilir. Kimyasal ilaçlarla da sızıntı yerini kapatma işlemleri yapılabilir.

Eyüp Işıklar Tesisatçı Telefonları

Eyüp Işıklar Mahallesi tesisatçı kaloriferin alt kısmındaki ısınmama problemini düzelten petek temizliği firmasıyız. Kaloriferin alt tarafları soğuk kalıyor, neden? Kalorifer iç kısımlarında çoğalan kireç, çamur, pas ve tortu gibi maddeler alt kısımlara geçmiş olur. Bu da sıcak suların o kısımlara geçmesine engel olur. Kaloriferin yarı kısma kadar ısınması durumları da oluşabilir. Direkt olarak kalorifer kenarından kimyasal ilaç aktarımı yapıp, cihazlarla tesisata basınçlı su göndererek temizleyebiliriz. Petek içerisinde makine ile kimyasal ilacı devir daim yaptırarak kaloriferin soğumasına neden olan yabancı maddeleri kaloriferde bırakmayız. Peteği sökmeden servis verecek olan firmamız soğuma bölgelerinde düzelmeleri sağlayacaktır.

Eyüp Işıklar tesisatçı gider tıkanıklığı açmak için kimyasal ilaç ve cihaz kullanan tıkanıklık açma firmasıyız. Bazen sert maddeler olur ki onları yumuşatmakta fayda bulunmaktadır. Kameralı cihazlar ile gider içlerindeki girişleri kullanarak kırmadan görüntülü boru araştırması yaparız. Sonrasında atıkları makinemizdeki açıcı yaylar ile atıkları parçalayarak sizlere kusursuz işlemler sunarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ