tuzla şifa mahallesi tesisatçı

Tuzla Şifa Mahallesi tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, makineli su kaçağı bulma ve kombi petek temizleme işlemlerini sunmaktayız. Profesyonel olan ve doğru makineler ile tıkanıklık açma işlemlerini sürdürmekteyiz. Pimaş borularını açabilecek makine veya lavabo, tuvalet, banyo giderlerindeki birikmeleri yok edecek yöntemler arasında kesinlikle basınçlı su yıkama tekniğimiz bulunmaktadır. Hortumlar ile taşınan suyu makinemizi de ilerleterek atıkların yerleştiği bölgelerden uzaklaştırırız. Tıkanıklık problemi yaşadığınızda bizi aradığınızda bu sistemleri kullanmamız durumunda en ufak bir sorun kalmayacağını işlemlerden sonra sizlerde göreceksiniz.

Şifa Mahallesi Makineli Tesisatçı

Şifa Mahallesi tesisatçı tavan boşluklarından, fayans altlarından ya da duvardaki bazı bölgelerden kaynaklanan su sızıntı problemlerini bulmaktayız. Bunları tahmini olarak da değil su kaçağı tespiti sistemlerimiz ile bulma yollarına gitmekteyiz. Kaçak yapan sular hakkında çok sayıda belirtiler vardır. Eğer sızıntılar bu dediğimiz bölgelerde ise atık kanallarına kamera ile bakmak ve sızıntıların yerlerini tam olarak saptamak bunlardan bir tanesidir. Bazen ise bazı yerlerden buhar çıkması, duvardaki kısımlarında kirli gözükmesinde sıcak su sızıntılarının başlıca sebep olduğunu görebiliriz. Tam yerlerini anlamak için şüphelendiğimiz bölgelere sadece termal kamera ile inceleme yaparız. Sıcaklık faktörlerine bağlı bu araştırmalar ile tam olarak kaçakların konumunu saptamaktayız.

Tuzla Şifa Mahallesi tesisatçı içi tıkanmış kaloriferlerde petek temizliği işlemi için sıvı kimyasal ilaçlar ile çözüm bulmaktayız. Kaloriferlere yan etkisi olmayıp, kireç veya farklı maddelere sahip sorunları çözünebilir hale getiririz. Sonrasında basınçlı sular ile dışarı almaktayız. Kalorifer sayısına göre çalışmayı birkaç saatte bitirebilir ve daha sıcak, kolay ısınan sistemleri elde etmiş olursunuz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ