bağcılar bağlar mahallesi tesisatçı

Bağcılar Bağlar Mahallesi tesisatçı firmamız cihazla tıkanıklık açma, robotla su kaçağı tespiti ve kombi petek bakımı işlemleri yapmaktadır. Tıkalı tesisat borusu görüntüleme makineleri kullanan ve bu işi garantili olarak yapan tıkanıklık açma servisiyiz. Kameralı cihazlar ile problemlerin bulunmasını hızlıca yapmaktayız. Gider içini güçlü aydınlatan ve anlık görüntü aktarması ile giderlerdeki tüm maddeleri bulmaktayız. Tesisat türü fark etmeden giderlerin içerisinde rahat bir şekilde geçebilen atık parçalayıcı telleri kullanarak tıkalı olan o bölgelere ulaşmaktayız. Giderdeki tüm maddeler bu teller sayesinde ufak kıvama gelir ve kanalizasyona karışır. Bundan da emin olmak için tekrardan kamera ile kontrolleri yaparız. Zararsız olan bu yöntemleri mutlaka önermekteyiz.

Bağcılar Bağlar Mahallesi Tesisatçı Ustaları

Bağlar Mahallesi tesisatçı termal kameralı cihaz kullanarak kombinin basıncının düşmesini tamir eden firmayız. Hiçbir yere zarar vermeden su kaçağı tespiti için termal kamera kullanmaktayız. Kombinin tesisatı fayans altından ya da duvar arkasından borularla bağlanmıştır. Oradaki sızıntı etrafa ılık olacak şekilde yayılmaktadır. Termal makine ile baktığımız zaman oradaki su sıcak olduğu için cihazımızda kırmızı renk ile görülür. Kaçak olan alanlarda ise bu renk daha farklı olacaktır. İşte o farklı renkte olan yer bizim tamir yapacağımız taraftır. Kaç tane kaçak varsa o bölge ile sınırlı kalacak şekilde o bölgedeki hasarları tadilat ile ya da kapatıcı ilaçlar ile onarmaktayız.

Bağcılar Bağlar Mahallesi tesisatçı kaloriferin içerisindeki maddelerin cihazla alınması ve suyunun temizliğini yapan petek temizliği ekibiyiz. Kaloriferin içindeki suyun değişimi ne kadar da bir yapılmalıdır? İki senede bir yapılması genelde tercihimizdir ama bu direkt olarak su değişimi olarak değil, bu yabancı nesnelerin alınmasından sonra ki aşamada yapılan değişimdir. Bağlantısı yapılacak makine ve kimyasal ilaç desteği ile tüm maddelerin temizlenmesini yapar ve maddelerin alındıktan sonra cihazımıza ve kanalizasyona gönderimini yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ