beylikdüzü marmara mahallesi tesisatçı

Beylikdüzü Marmara Mahallesi tesisatçı servisimiz makineli petek temizliği, tıkalı gider açma ve kameralı su kaçağı bulma işlemlerini yapmaktadır. İstanbul’da kameralı cihazlar ile su kaçağı tespiti hizmeti veren firmayız. Her türlü konutta hasarsız olarak su kaçağı olan yerleri bulmaktayız. Su damlatan su borusu onarımı için ses kuvvetli olarak geliyorsa ses dedektörleri ile damlatan yer dinlenir. Şiddetli su kaçıran tesisat yerini bulmak için kaçağın olduğu yerde test pompası ile su sızıntılarının teyidini almaktayız. Petek kaçaklarını kırmadan bulmak için termal cihazlardan yararlanıyoruz. Beton içerisinde sıcak su taşıyan bir boru düşünün. Oraya termal kamerayı tutarız ve sıcaklık direkt olarak ekranımızda belirir. Su sızıntısı noktaları da renkli şekilde makinede belirginleşir. İki farklı su kaçağını sizlere anlatmaya çalıştık ve her ikisinde de damlama noktaları ve hasarsız bir şekilde ustalarımızca bulunmaktadır.

Marmara Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Marmara Mahallesi tesisatçı olarak peteğin üstü sıcak altı soğuk ise kaloriferde tıkanıklık olabileceğini ve petek temizliği hızlıca için bizi aramanızı öneriyoruz. Kombi arızası nedeni ile kalorifer soğuk kalıyor olabilir. Kaloriferlerin bağlantı hatası da buna neden olabilir. Ekibimiz baştan sona hepsini araştırarak sorunları bulur. Kaloriferin alt kısmı ısınmıyor ise nedeni içindeki maddeler olabilir. Kaloriferlerdeki suyu makine ile çekerek kaba pisliğini alıp, geriye kalanlar için temiz suyu ilaç ile aktarıp kalorierde sökmeden yıkama işlemi yapmaktayız. Bazı testler ile sonucu kontrol ederiz. Kaloriferden devamlı su akıyor ise onarım sıvılarımız kalorifer içine gönderme usulü ile kullanılabilir. Hiçbir petek ısınmıyor veya birkaç petek soğuk ise bile bizi arayınız. Çünkü bu işlemin doğal gaz masrafını azaltıcı yönü vardır.

Beylikdüzü Marmara Mahallesi tesisatçı tuvaletin tıkanan gider borusunu tıkanıklık açma makinesiyle kırmadan açma işlemi yapmaktayız. Tuvalet veya farklı atık sistemi hepsi için arayabilirsiniz. Özel basınçlı yıkama sistemleri atıkları temizleyebiliriz. Uzun çelik özel açıcı yaylar ile giderdeki sayısız atıklara dokunarak açabiliriz. İnsan gücünü tamamen unutun. Çünkü cihaz gücü ile otuz metreden daha uzun gider içlerine bile kamerayla bulunan noktaları bularak kirlenmiş tıkanmış pimaşı kırmadan açıcı yaylar ile ortadan kaldırabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ