ataşehir inönü mahallesi tesisatçı

Ataşehir İnönü Mahallesi tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, cihazla tıkanıklık açma ve kameralı su arıza tespiti hizmetleri sunuyoruz. Petek içerisindeki soğumaları makinemiz ile yok etmekteyiz. Peteklerin içerisine boru içlerinden gelen çeşitli tortular, kireçler ve ısıtma sebebiyle oluşan atıklar nedeniyle soğuma oluşur ve bunun çözümü ise petek temizliği yapılmasıdır. Kaloriferdeki suların yerini alan bu atıklar sıcaklık geçişi önünde engel olurken kalorifere direkt havlupan gibi kısımlardan makinemizi bağlamamız ve aktaracağımız kimyasallar ile çok ufak maddelere dönüştürebiliriz. Güçlü şekilde u aktarmayı yapıp yüksek hızlarda makine ile çekerken suyu arıtma işlemlerini de uygulamaktayız. Çalışmamızın bitişinde ise soğuk kalan kaloriferlerin ısısının arttığını ve özellikle doğal gazdaki fiyatların daha düşük geleceğini gözlerinizle göreceksiniz.

Ataşehir İnönü Mahallesi Makineli Tesisatçı

Ataşehir İnönü Mahallesi tesisatçı her türlü gidere gönderilen tıkanıklık açma kıvrımlı yayı ile tüm gideri tıkayan maddelerin zarar vermeden temizlenmesini gerçekleştirmekteyiz. Sıvı kimyasallar için kullanılan bu birimlerde genellikle saç, sakal ve çeşitli kalıntılar bulunmaktadır. Bazen sorun bir ya da iki metre de bazen de ise daha ileri kısımlarında olabiliyor. Makineye ilk bağlayacağımız kıvrımlı yay ile makinemize titreşim dalgası vererek atığın kanalizasyon içerisine ilerlemesini sağlamaktayız ve görüntü alıp bunu teyit etmekteyiz.

Ataşehir İnönü Mahallesi tesisatçı ısıyı algılayıcı termal cihaz ile sızmış durumda olan sıcak sularına dair su kaçağı tespiti servisi vermekteyiz. Banyo içerisine sıcak suyun az gelmesi ve banyo duvarında hep olan ıslanmalar ve aynı zaman  da zeminde de su kaçağı olabilir. Belli derece ısıtılan borular için yapılacak termal kameralı müdahale sonrasında nokta yerlerini bulmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ