esenyurt pınar mahallesi tesisatçı

Esenyurt Pınar Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, kırmadan tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktayız. Isıtma tesisatında peteklerin temizlenmesini yapan firmayız. Petek temizleme fiyatları nedir, pahalı mıdır? Hayır hiç pahalı değildir. Ama bu işlemi yaptırmadığınız zaman ısınma maliyetleri artacağı için daha fazla harcamanız olacaktır. Sonbahar aylarına gelirken bu servisleri bizim firmamızdan alarak kirlilik seviyesine bakan ekibimiz cihaza yeterli kimyasal ilaç ilave ederek tüm kalorifer tesisatını basınçlı sular ile yıkamaktadır. Bazı firmalar çokça ekler ve ilaç kalorifer içesinde kalır ve tıkanmaya neden olabilir. Bizler bu tür risklere girmemekteyiz. Peteğin soğumasına sebep olan iç kısımlardaki yabancı nesneleri kimyasal ilaçlar ile çözünür duruma getirerek cihazımıza çekmekteyiz.

Esenyurt Pınar Mahallesi Tesisat Ustası

Pınar Mahallesi tesisatçı pimaş içini kırmadan tıkanıklıkları açan servisiz. Çok dar olan gider borusu içerisine rahat bir şekilde girebilen kamera ile görüntüler alarak yabancı maddelerin yerlerini bulabiliriz. Sonrasında tıkanıklık açma makinemize ait kıvrımlı yay boruya gönderilir ve makinedeki güç ile birlikte dönme hareketi ile ilerlemeye başlar. Maddeler yaya takılarak boru içerisinden uzaklaşır. Ardından kameralı cihaz ile analiz yaparak atıkların borudan gittiğine emin oluruz. Kırmadan temizleme yapan firmamızı sizlere önermekteyiz.

Esenyurt Pınar Mahallesi tesisatçı kırmadan su kaçağı tespiti makinesi olan firmayız. Su kaçağı bulan cihazı uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktayız. Örnek verecek olursak termal kamera analizi ile sıcak su borusundaki alanlara tutulara bulunabilir. Kaçak bölgesi makinemiz yansır ve kırılacak bölgenin çok az olması sağlanmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ