pendik yeşilbağlar tesisatçı

Pendik Yeşilbağlar tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, tıkalı gider açma ve kameralı su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktayız. İnşaat aşamasında montajı hatalı yapılan tesisat borularında kırmadan araştırma yapabiliriz. Çok sayıda tesisat borusunda su sızıntısı yaşanıyor olabilir. Nedenleri de bazen montaj esnasında yeteri kadar özen gösterilmesi ve testlerin baştan savma yapılması olabilir. İçindeki suyu tam kapasite tutması gerekmekteyken damlama halinde su kaçıran giderler için test pompaları kullanarak yerlerini bulabiliriz. Yerlerini bulup su kaçağı tespiti işleminden sonra borularda onarım işlemlerini hızlıca uygularız. Ustalarımız çoğu sorunun üstesinden gelir.

Yeşilbağlar Tesisat Ustası

Yeşilbağlar tesisatçı çelik açıcı yayları tıkanıklık açma işlemleri ile kullanarak sizlere en iyi servisleri sunmayı hedeflemekteyiz. Her türlü tuvalet kanalı açıcı özelliği olan bu sistem üst üste binmiş maddeleri parçalayarak ve delerek açmaktadır. Kameralı cihazlarla giderin içinden de görüntü almakla birlikte açıcı yay başlıkları ile doğru noktaya yönlenip açmaktayız. Geride atık bırakmamak için ise işlem bittikten sonra basınçlı su cihazları ile kanal içini temizlemekteyiz. Yanlış montajı yapılan bir boru varsa doğru bir şekilde tekrardan takmaktayız. Bu durumdan dolayı olan tıkanıklıklarda oldukça karşımıza çıkıyor. Her türlü sorun çözümü için bizlere başvurabilirsiniz.

Pendik Yeşilbağlar tesisatçı kaloriferin hiç ısınmamasını cihazla çözen petek temizliği firmasıyız. Kaloriferin havasını alıyorsunuz ve hala ısınamıyorsanız çözümüne bizi arayarak ulaşabilirsiniz. İçi atık dolmuş kaloriferlerin ne kadar havasını alırsanız alın sonuç değişmez. Isı duyarlı makinemizle dıştan bir araştırma yaparak petek tesisatındaki tüm sorunları görür, bağlanacak makine ile tesisata kimyasal ilaç aktarımı yaparak maddelerin sökülmesini ve basınçlı su ile çekilmesini işlemlerini yapmaktayız. Bu işlemlerden sonra peteklerden beklediğiniz verimi alacaksınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ