bağcılar yenigün mahallesi tesisatçı

Bağcılar Yenigün Mahallesi tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma, kombi petek temizleme ve cihazla su kaçağı bulma servisleri vermekteyiz. Yüksek basınçlı tazyikli su kullanarak gider borularını yıkayarak kırmadan açan tıkanıklık açma servisi olup zararsız olan bu servisleri öneriyoruz. Pimaşlardaki boru tıkanmalarını basınçlı su cihazları ile yıkayarak temizleme işlemleri yapmaktayız. Sadece gider içinden uygulanacak bir işlem olmakla birlikte yağ, çamur veya yapım aşamasındaki inşaat kalıntıları gibi yabancı maddeler varsa bu tür problemlerden de kurtulursunuz. Elbette analiz ilk aşamada yer almakta olup giderdeki kamera kullanarak dikkatlice analiz yapılır ve iç giderdeki atık yerleri bulunur. Makinemizde tam olarak bu bölgelerde kullanılır ve sistemdeki problemler aşılır.

Yenigün Mahallesi Tesisat Ustaları

Yenigün Mahallesi tesisatçı kimyasal ilaç ile su sızıntısı gidermesi yapan ve petek tesisat sızıntılarını sökme işlemi yapmadan servisiz. Tesisat borularının kırılmasına gerek yoktur. Eğer ki kaloriferin arka tarafında bir ıslaklık mevcutsa duvarın kırılmasına gerek yoktur. Duvarın direkt olarak içinden geçen veya kaloriferin direkt olarak sızdırdığı yeri termal kamera ile ısı araştırması ve test pompaları ile basınçları ölçerek noktasal olarak kaçakları bulabiliriz. Petek su kaçaklarını onaran su kaçağı tespiti kapatıcı ilaçlarımız bulunmaktadır ve ilaç ile kapatma metodu ile problemlerin gerçekten ortadan kalktığından emin olmaktayız.

Bağcılar Yenigün Mahallesi tesisatçı olarak petek temizliği yapan ekibiz. Her türlü petek temizleme işlemlerimiz mevcuttur. Petekler neden ısıtmaz? Kaloriferin içinde bulunan tortu, çamur, kireç atıkları sıcak suyun geçiş yollarını tıkar. Çok yüksek sıcaklıklarda su olsa bile kaloriferlere su geçmez. Özel termal cihazlar ile bu kaloriferleri bulup sudaki kirlilik seviyelerine bakarak ve kimyasal ilaç ekleyerek devir daimli yıkama başlatmaktayız. Koyu renkteki su tonları açılana kadar bu işlemleri devam ettirmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ