Tesisatçı

Tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetleri verilmektedir. Hepsi tam teşekkülü tesisatçı servisine hoş geldiniz.

İstanbul Tesisatçı

Eğer klozetten koku geliyorsa, rezervuar suyuna bakmak lazım. İç düzenekte işe yaramayan parça varsa onları düzeltmek bizim işimizdir. Bazen ise boru çatlağı varsa oradan atık ile birlikte koku çıkışları olması normaldir. Tesisatçı tıkanıklık açma tüm bunları iç bölgelere aktarılacak özel kameralar ile anlamaktadır. Sizde şu anda bizleri arayın ve yalnızca araştırma değil, oraya ulaşabilecek ve açabilecek cihazlarımız ile emniyette kalın. Tesisatçı yakıt kullanımında fazla ödeme yaptığını düşünen kişiler için adeta ilaç niteliğinde olacak yöntemleri bulunuyor. Profesyonel bir temizlik ile %40’lı rakamlara yakın düzeyde bir ısı tasarrufu elde edebileceğinizin farkında mısınız?  petek temizliği inanılmaz çözücü etkisi ile petek içinde saplanmış kalmış ne kadar madde varsa un ufak hale getirerek tahliye anında ekibimiz tarafından başlatılacak minik operasyon ile onları dışarı alınmasını sağlar ve hemen farkı görebileceksiniz.

Tesisatçı firmamız koku gelen sifonlardaki boru ve bağlantı ağızlarını dikkatlice kontrol edebilir ve görevini yapmakta inanılmaz zorlanan hataları onarabilir. Su tesisatı ile bir tuvalet içinden veya lavabo eviye altından dışarıya doğru çıkmaya çalışan solucan ve çeşitli böcekler için oraya doğru kamera ile gözlem yaparak en doğru teşhisi koyma özelliklerimize sahibiz. Ne dersiniz? En kaliteli firma sizce de elektronik cihazlardan en üstün oranda yararlanan değil midir?

BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ