bağcılar fatih mahallesi tesisatçı

Bağcılar Fatih Mahallesi tesisatçı firmamız tıkalı gider açma, kombi petek bakımı ve kırmadan su kaçağı bulma hizmetleri vermektedir. Çay ve yemek artıklarını lavaboya dökmek çok yanlış bir davranıştır. Bu bahsettiğimiz maddeler lavabo borularının içerisinde birikerek zaman içerisinde sertleşme yapar ve boruların tıkanmasına sebep olur. Lavabo tıkanmaları ile karşılaşıldığında firmamız ile görüşme yapmak en iyisidir. Çünkü kullanmış olan yöntemler arasında bulunan asitli sıvıyı lavabo giderine dökmek yanlış bir metottur. Kullanılan bu ilaçlar lavaboların içerisinde hasarlar oluşturmaktadır daha büyük para ödemeniz gerekecektir. Pompa kullanmak da yanlış bir davranıştır. Bu işlem yapılan lavabolar içerisinde sıkışmış olan maddeler daha fazla sertleşme göstermektedir ve giderlerin delinmesine kadar büyük maddi hasarlar ile karşılaşmanıza sebep olmaktadır.

Bağcılar Fatih Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Bağcılar Fatih Mahallesi tesisatçı olarak lavabo tıkanmalarına en iyi çözüm bizleri adresinize çağırarak tamirini yapmaktayız. Firmamız makineleri çok kısa zamanlar içerisinde tıkanıklık sorunlarını çözüme kavuşturmaktayız. Eski dönemlerde yaşanan lavabo tıkanmalarında maddi hasarlar oluşturulmakta kırma dökme işlemleri çok fazla olarak yapılmaktaydı. Kullanılmaya başlanan makineli sistemler ile de hiçbir zarar vermemektedir. En doğru ve en etkili metot cihazlar ile tıkanıklığı açmaktır. Su kaçağı problemi ile de karşılaşıldığında yine robot cihazlar kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz termal makineler, akustik dinleme cihazları ve nem ölçer cihazlar su kaçağı tespiti işlemini çok kısa sürede yapabilmektedir. Su sızıntısı onarımını da yine makineler ile yaparız.

Bağcılar Fatih Mahallesi tesisatçı firması olarak tuvalet tıkanmalarını yine aynı şekilde tıkanıklık açıcı cihazlar ile yaparız. Özellikle kombi tesisat sistemi gibi yerlerde oluşan su sızıntılarını da kimyasal ilaçlar yardımı ile tamir etmekteyiz. Her firma tarafından kullanılmayan bu sıvıları kullanan tesisatçıları çağırmak yararınıza olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ