beylikdüzü dereağzı tesisatçı

Beylikdüzü Dereağzı tesisatçı firması olarak makineli petek temizliği, tıkalı boru açma ve su arıza tespiti servisleri sunmaktayız. Gider tıkanıklığının açılması için kesin çözüm arıyorsanız bizler bu yönlerde adımlar atmaktayız. Özel ve hızlıca sonuç alınacak tıkanıklık açma yöntemlerinde makineler kullanmaktayız. Çok işlevli olup sökülüp takılabilen aparatları da bulunmaktadır. Hem atıkları delebilir hem de sıkışan maddeleri geri çıkartmaya yönelik işlevleri de bulunmaktadır. Kamera görüntüleri ile deneme yanılma olmadan kesin bir şekilde teşhis koyarız. Her türlü alanda boruların temizlenmesini istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Dereağzı Tesisatçı Telefonları

Dereağzı tesisatçı oda ısısını düşüren kaloriferin ısıtılması için özenli bir şekilde petek temizliği yapmaktayız. Suyun geçiş yerleri zaten dardır. Bunun bir de yabancı maddeler ile dolmasına izin verirseniz su geçişi durur. Isı tam anlamıyla iletilemez. Yüzeyi hep soğuk olan kaloriferler oluşur. Çare ise kimyasal ilaç ile o tıkalı olan bölümlerin açılmasıdır. Yani pas, tortu ve kirecin yapıştıkları yerlerden alınmasıdır. Bu işlemimiz makinemizin hortumları ile uygulanacağı için fazla zaman almaz. Bu işlemlerde kesinlikle son teknoloji makinelerden yararlanmaktayız. Petekler sökülmeden tesisatı içerisinden pislikler alınır ve petek içindeki suların daha hızlı ilerlediğini ve yeteri kadar ısındığını hissedebilirsiniz. Doğal faz faturanızda önemli tasarruflar içinde bu hizmet faydalı olacaktır.

Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi tesisatçı suların boşa aktığı yerleri bulmak için su kaçağı tespiti firmamızı önermekteyiz. Kombinizdeki sıcak suyun iyice azalması ve eskisine göre daha sıcak su veren problemler için yanınızdayız. Termal kameralarımız suların tam yerlerini göstermektedir. Onarımlarda çok da az olsa beton kırma, fayans delme gibi işlem yapabiliriz. Sızıntı veren yerlerin onarımı için ufak kırmalar şarttır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ