eyüp mithatpaşa tesisatçı

Eyüp Mithatpaşa tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Su kaçağı önleyici tesisat firmasıyız. Su kaçağını durduran kimyasal ilaç kullanan İstanbul su kaçağı tespiti servisi olarak uygun fiyatlar ile işlemler yapmaktayız. Profesyonel su kaçağı bulan makineler arasında çok küçük sızıntı türündeki sorunları veya daha büyük türdeki kaçakları da anlayabilen test pompası cihazımızla sızıntı yeri ile sınırlı kalacak şekilde ilk analizleri yaparız. Basınç barı sürekli olarak düşüş eğiliminde ise sızıntının nasıl olduğunu görür ve uygun basınçta ise kimyasal ile kapatabiliriz. Daha büyük bir kaçak var ise cihazlar ile tam yerini noktasal olarak bulup onayınız ile onarımlara da geçebiliriz.

Eyüp Mithatpaşa Tesisat Ustası

Eyüp Mithatpaşa Mahallesi tesisatçı bütün kalorifer türleri için petek temizliği yapan servisiz. Kaloriferlerin temizliği ne zaman yapılmalıdır? Bu soru için bir, iki sene dememiz doğru olacaktır. Bu hizmetleri almanın asıl amacı peteklerde olan soğuma ve fazlaca tüketilen doğal gaz problemlerinin önüne geçilmesi durumudur. Peki bu hizmeti neden almalısınız? Dairenizin ısıtma verimi arttırmak ve tesisat ömrünü arttırmak için almalısınız. Özel temizleme cihazına ekleyeceğimiz kimyasal ilaç ile kaloriferin her tarafına bu kimyasalın geçerek yabancı maddelerin çözünmesine yardımcı olacağı ve yeteri kadar çalıştırıldığı anda tüm maddeleri alabilmekteyiz. Bu işlemler sizlerin fazlaca bir süresini almayacaktır. Ayrıca petekleri yerinden oynatma gibi maliyetli işlemleri de yapmamaktayız.

Eyüp Mithatpaşa tesisatçı olarak zarar vermeden cihazlı tıkanıklık açma servisi sunmaktayız. Bu işlemleri için tıkanıklık açma makinelerini önermekteyiz. Gider içerisine borularda sıkışmış olan maddeleri kavrama yeteneği olan kıvrımlı yayı göndermekteyiz. Cihazla kontrollü bir şekilde gönderip hem de kamera ile de takip etmekteyiz. Kırmadan yapılan bu hizmetlerden oldukça memnun kalacağınızı söyleyebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ