eyüp karadolap tesisatçı

Eyüp Karadolap tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, ilaçlı petek temizliği ve kırmadan tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Sızıntı yerini kırmadan su kaçağı arayan firmayız. Problemlerin nedenini analiz edecek ustalarımız su kaçağı tespiti işlemlerinde sizlere yardımcı olabilir. Sizin evinizden alt kat komşunuza su damlaması var ise kameralı makineler ile kaçak olan bölgeleri bulabiliriz. Borularda çatlaklı hasarlar veya da fayans aralarından aşağı inebilir. Fayans aralarına macun çekebiliriz veya tesisata basınç testleri yaparak doğrulayabiliriz. Gelişmiş cihazlar ile bu servisimiz de çok zamanınızı almadan kısa sürelerde sorununuzu çözebiliriz.

Karadolap Tesisatçı Telefonları

Karadolap tesisatçı olarak merkezi sistem kaloriferleri makine ile zararsız bir şekilde temizleyen servisiz. Merkezi ısıtma tesisatlarında petek temizleme işlemleri nasıl olur anlatmak isteriz. Tek bir kazandan gönderilen suyun düzenli bir şekilde iletilmesi için kireç, çamur ve tortu oluşmuş tüm bölgelerden uzaklaşması gerekir. Özellikle de ev tesisatında kimyasallı kalorifer temizleme cihazı ile temizlenmesi gerekir. Sert ve yapışmış durumdaki petek içerisindeki nesnelerin güçlü kimyasal ilaçlar ile tamamen çözünür duruma getirerek, makinemizdeki bir filtrede tutuyor ve oradan atık tesisatına göndermekteyiz. Böylece tesisatta gezecek sular evinizde sıcaklık sağlar. Bu işlemleri kısa süre içerisinde sona erdirerek uzun zaman boyunca problem yaşamadan kullanmanızı sağlayabiliriz.

Eyüp Karadolap tesisatçı gider borularını temizleyen firmayız. Tuvalet, banyo, lavabo veya başka bir tesisat yeri tıkanıklığı için bizleri arayabilirsiniz. İndirimli fiyatlar sunmaktayız. Atık sistemleri ne kadar dolu olursa olsun gider borusu açan tıkanıklık açma makinesi kullanmaktayız. Dedektörler ile giderleri dıştan tarayabiliriz ya da kamera ile kanal içlerini görebiliriz. Tıkalı alanlara kıvrımlı atık parçalama yayını göndererek tıkanıklık derdinden sizleri kurtarabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ