pendik ertuğrul gazi tesisatçı

Pendik Ertuğrul Gazi tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, kırmadan tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktadır. Su sızıntısı olan yeri termal kameralı cihaz ile bulan firmayız. Örnek verecek olursak, peteklerde devamlı su eksilmesi sorunu var. Bunu kombideki parçalardan ya da kalorifer borusundaki paslanma gibi nedenlerde yapabilir. Islaklık çok az bile olsa termal kamerayı su kaçağı tespiti alanında sızıntı olan yeri, tesisatın neresinden geldiğini gösterecektir. Dıştan sızdırmayacak bant gibi parçalar ile sarma, kaloriferin içine sızıntı kapatıcı ilaç ekleme veya paslanma ileri derecede ise o bölgeyi değiştirme gibi pek çok işlem ile sorunu ortadan kaldırabiliriz.

Ertuğrul Gazi Makineli Tesisatçı

Ertuğrul Gazi tesisatçı kaloriferin içerisindeki yabancı maddeleri petek temizleme servisi vererek temizleyen servisiz. Soğuk kış aylarında en fazla istediğimiz şey ısınma ihtiyacımızı gidermektir. Ama bunun içinde sağlıklı çalışan bir kaloriferiniz olması gerekmektedir. Kaloriferler zaman içerisinde yabancı atıklar biriktirir. Bu birikme sonucunda ise kalorifer tesisatı ısınamaz hale gelir. Bizlerde bu ısınmayan petekler için özel petek temizliği kimyasal ilaçları ve petek temizleme cihazları ile ısınmayan kaloriferleri ısıtmaktayız.

Pendik Ertuğrul Gazi tesisatçı tıkalı durumda olan gideri açan ekibiz. Gider borularının içerisinde bulunan maddeler yüzünden akıntının yavaş olmasından dolayı atıkların geri gelmesine neden olabilir. Atıkların borunun içerisinde sertleşmesi gibi nedenler tıkanıklık açma makinesi kullanılması ile atık kümelerinin olduğu gibi hareketini sağlayabilir. Bu makine sayesinde gider içerisindeki atıkları hareket ettirerek kanalizasyondan aşağı göndermekteyiz. Bu sayede de tıkanıklığınız ortadan kalkacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ