küçükçekmece yeni mahalle tesisatçı

Küçükçekmece Yeni Mahalle tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve kırmadan su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Uygun fiyatlar ile tıkalı kaloriferleri kırmadan açan temizleyen petek temizliği firmasıyız. Peteklerin içerisinde su bulunması gereken yerlerde kireç ve pas soğumaya sebep olmaktayız Bu cisimlerin çözülmesinde kimyasal ilaçlı makineler ile yıkama yapılması şarttır. Başka bir çözüm yolu olmadığı gibi işlemler de çok kısa sürmektedir. Basınçlı cihazlar ile yabancı maddeleri alıp, kalorifere temiz su verilmesi ve kaloriferin soğuk kalan yerlerinin düzeltilmesinden sonra doğal gaz tasarrufu gibi pek çok olumlu etkileri bulunmaktadır.

Küçükçekmece Yeni Mahalle Makineli Tesisatçı

Küçükçekmece Yeni Mahalle tesisatçı kırmadan su tesisat borularının yeri bulma işlemini yapan servisiz. Kırma dökme masraflarını düşürmek için makine ile tarama işlemleri gerekir. Amatör firmalar ıslaklık olan kısmı kırar ve o alandan başlayarak sızdırma yapan pimaşları bulur. Fazlasıyla masraf çıkar. Bizler su kaçağı tespiti alanında şebeke sularını örnek alırsak ıslaklık olan bölgeyi detektör ile tarar ve dinleme yaparız. Normal basit bir kulaklık değildir. Makine ekranı bu sesleri rakamlara dönüştür ve gezdirilen bina yüzeylerindeki kaçakları buluruz. Bu yalnızca bir örnek, birkaç tane daha bu kadar profesyonel makineyle tarama yaparak sizlere çok iyi sonuçlar vermek istemekteyiz.

Küçükçekmece Yeni Mahalle tesisatçı uygun ve ekonomik gider açma fiyatlarıyla hizmet veren tıkanıklık açma ekibiyiz. Alaturka ve alafranga tuvaletteki yabancı maddeleri temizleyen ustalarımız giderdeki atıklar ile dolmuş taşmış katmanları beton içindeki alanları dıştan kamerayla tespit edip, gerekirse detektör taraması ile atıkları bulur. Normal tuvalet atıkları için pimaş içindeki temizlik, sertleşmiş atıklar için detektör ile yerinin bulunarak makine ile temizlenmesi gibi çeşitli aynı gün içinde çalışma sistemlerimiz vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ