evren mahallesi tesisatçı

Evren Mahallesi tesisatçı firmamız makineli petek temizleme, kameralı su kaçağı bulma ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Kaloriferin ısınmama problemini düzelten petek temizliği firmasıyız. Kaloriferleri temizleyen ustalarımız kimyasal ilaç ilave ederek kısa süre içerisinde kombili ya da kombisiz yerlerdeki kaloriferlerin içini temizlemektedir. Kireç, çamur, pas ve tortu içerisinde kalmış kaloriferlerin içini temizlemek ısı artışı demektir. Petek bulunan yerlerde doğal gaz tasarrufu nasıl olur gibi sorularda sizlerin düşündüğünüz cevabı biz peteklere uygulamaktayız. Kombinin basıncının düşmesinde su kaçağı olan bölgeleri bularak kapatıcı kimyasal ilaç uygulaması yapmaktayız.

Evren Mahallesi Tesisat Ustası

Bağcılar Evren Mahallesi tesisatçı kombide petek tesisat su sızıntısını kapatıcı kimyasal ilaç kullanan servisiz. Kombideki sıcak su sızıntılarını su kaçağı tespiti makinesiyle tespit etme işlemlerinde birkaç aşamalı işlemler sunarız. Bazen kombideki basınç arttırılarak sızıntı yerlerinin bulunması gerekebilir. Fazla bir kaçak belirtisi bulunmuyorsa en azından kaçağın olduğu katı buluruz. Sonrasında sıcak su tesisatları için firmamızda bulunan termal kamera ile işlemlerimize devam ederiz. Duvar içlerindeki ve fayans altlarındaki su kaçağı olan bölgeleri bulma, kombideki parça arızasını giderme gibi işlemler dahil hepsini yapar ve problemli alanı işaret altına alıp tamir işlemlerine geçeriz.

Evren Mahallesi tesisatçı tıkanan giderleri açan tıkanıklık açma ekibiyiz. Tuvalet ve lavabo gibi yerlerin ne zaman tıkanacağı belli olmaz. Her dakika tıkanma problemi yaşanabilir. Son kullandığınız zamanlarda fazlaca madde giderlere atmış olabilirsiniz. Gider borularının içini görmek için kamera kullanırız. Bu sayede maddelerin durduğu alanları da net bir biçimde görebiliriz. Maddeleri parçalamadan boruya zarar vermeden açıcı yaylar kullanırız. Sonuçları hemen doğrularız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ