sultanbeyli mimar sinan tesisatçı

Sultanbeyli Mimar Sinan tesisatçı servisi olarak cihazla su kaçağı tespiti, makineli petek temizleme ve robotla tıkalı gider açma hizmetleri sunmaktayız. Su tesisat borularında sızıntı olması ve su kaçağı tespiti gibi işlemleri yapmaktayız. Musluğu her açtığınızda betona fazlasıyla su akması dahil hepsini yapmaktayız. Su borularında sızıntı yerini bulmak için ilk başta ıslak kalan yerlerden başlayarak ses dedektörü ile incelemeler yapmaktayız. Sesin şiddeti makine ile belirgin seviyelere yükseltilerek netleştirilir. Kırılan fayansın alt kısmından kesinlikle kaçak yapan yerleri görmek istiyorsanız bizleri arayınız.

Sultanbeyli Mimar Sinan Makineli Tesisatçı

Sultanbeyli Mimar Sinan tesisatçı günümüzde petek temizliği yapmak için kimyasal ilaç kullanımı kesinlikle şart olmaktadır. Ucuz olan kimyasallar kesinlikle değildir, yalnızca kalorifer içi kullanım için şarttır. Bizim yaptığımız birkaç kalorifer için kullanılacak miktarda kimyasal ilaç aktarımı ve biraz içeride kalarak çözünmesi, tahliye edilmesi, geriye kalan kapalı kaloriferlerin vana kısmının açılması aynı işlemlerin uygulanmasından sonra kimyasal koruyucu ilaç eklenmesidir. Özellikle de kış aylarında doğal gaz faturasını azaltmak için güzel yöntemlerden bir tanesidir.

Sultanbeyli Mimar Sinan Mahallesi tesisatçı tuvalet taşmasını önlemek ve bunları durdurmak için tıkanıklık açma işlemlerini öneriyoruz. Tuvalet giderlerinin kamera ile kontrol edilmesi, gider borularında kontrolün yapılması ve bulduğumuz atıkları açmakta makinenin atık delici ünitelerini kullanmaktayız. Belirlenen alanlara makinenin temizleme aparatı eklenir ve oradaki kıvrımlı çelik yay atıkları adeta ittirir ve rahatlatma sağlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ