rami tesisatçı

Rami tesisatçı firmamız tıkalı gider açma, makineli petek temizleme ve kameralı su kaçağı tespiti servisleri sunmaktadır. Fayanslara ve duvarlara zarar vermeden tesisat servisi olup tıkanıklık açma işlemlerini sabah akşam sürdürmekteyiz. Tuvalet giderlerine atılan temizlik ürünlerinin suda erimemesi, borularda sıkışması ve maddelerle bir arada durması problemdir. Fazlaca gidere düşen tuvalet kağıtları düşse tıkama oluşturabilir. Pompa ile tuvalet borusu açma işlemleri de işe yaramaz. Direkt o maddelerin parçalanarak açılması gerekmektedir. Robot makinedeki akıllı kıvrımlı yayların boru içine gönderilmesi ile açılır ve özel kameralı cihazlar ile bunların sonucunu dikkatlice almaktayız.

Rami Tesisatçı Telefonları

Eyüp Rami tesisatçı kamera ile tesisata bakan tesisat firması olarak su kaçağı tespiti metotlarımızı kısaca anlatma isteriz. Su kaçaklarına kesin çözüm, su sızdıran boruların tamiratı gerçek çözüm olup, bu boruları da tespit etmek için analiz gerçekleştiririz. Dairenizde en ufak bile bir ıslaklık ve su sesinin olmadığını düşünün. Basınç testleri yaparız. Bu testler sonucunda kaçak varsa mutlak olarak makinemizde gözükecektir. Eğer yoksa da farklı bir tesisat evinizi etkiliyor olabilir. Yani bu komşunuzdan kaynaklı bir sızıntı problemi de olabilir. Kapatıcı ilaçlar, kameralar ve ses dedektörleri ile bölgeleri bulup, tamirata geçeriz.

Rami tesisatçı kombinizin fazla doğal gaz yakmasını onaran petek temizleme servisiyiz. Kaloriferiniz ılık diye kombinin derecesini artıyorsunuz ama yine de sonuç alamıyorsanız kombinin parçasında arızalar ya da kaloriferde kirlilik olabilir. Ustalarımız cihazlar ile kimyasal ilaç eklemesi yaparak tesisattaki tüm nesneleri çekerek temiz hale getireceklerdir. Sıcak suların kaloriferin her alanına ulaşması ile eskisi kadar verim alabileceksiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ