kavaklı tesisatçı

Kavaklı tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve robotla petek temizliği hizmetleri vermektedir. Firmamız lavabolardaki tıkanma durumlarında yardımcı olabilecek kombi ve petek sistemi ile alakalı arızalarda bakım ve temizliklerde yardımcı olabilecek ustalardır. Evlerinizin veya iş yerlerinizin kirli su gider ve atık borularında oluşabilecek herhangi bir su sızıntısı olduğunda bunun tespitini ve tamirini yapabilecek kombi ve tesisat sistemimizde herhangi bir su sızıntısı oluştuğunda yine onarımı ve tespiti yapabilecek firmayız. Tesisat ustaları yaşanılan mekanları boruların döşenmesi, sökülmesi ile alakadar olan kişiler olup lavabolardaki muslukların tamirine kadar en küçük problemleri çözüme kavuşturabilecek kişilerdir.

Kavaklı Tesisat Ustası

Beylikdüzü Kavaklı tesisatçı olarak kombinize sürekli su vermek zorunda kalıyor ve kombinizin basıncı sürekli olarak düşüyor ise aklımıza su sızıntıları olacağı gelmelidir. Kombilerde su sızıntısı olduğunda bu problemler yaşanmaktadır. Böyle bir problem ile karşı karşıya kalırsanız bir an önce çözümü için harekete geçmelisiniz aksi halde kombiniz zarar görebilir daha büyük harcamalar ile baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Kombilere teknolojik cihazlar takılarak kısa bir zaman içinde su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Sızıntı tespit edildikten sonra kombinin temizliği ve kaloriferin temizliğini öncelik olarak yapmamız gerekmektedir. Kombideki su sızıntısı onarılabilecek bir durumda ise ustalarımız tamirat işini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler. Ancak onarılamayacak bir durumda ise firmamız çeşitli kimyasallar kullanarak tamir yoluna başvurmaktadırlar. Bu ilaçlar ustalarımız tarafından kullanılarak sızıntı olan alanda hava ile temasa girerek sızıntı yerinin kapanması sağlanmaktadır.

Kavaklı tesisatçı tuvalet tıkanmaları ve su sızıntılarının bulunması işlemlerini yaparken ev ve iş yerlerinde maddi anlamda zarar oluşmaması açısından çeşitli teknoloji cihazlar ile bu işlemleri yapmaktayız. Eski zamanlarda bu işlemler yapıldığı zaman büyük maddi harcamaları da beraberinde getirmekteydi. Şimdiki zamanlarda ise tesisat işlemlerinde kırma dökme işlemleri en aza indirilmiş olup herhangi bir maddi zarar görmemeniz açısından teknolojik makineler geliştirmekte ve kullanılmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ