pendik harmandere tesisatçı

Pendik Harmandere tesisatçı firması olarak kırmadan tıkalı gider açma, makineli petek temizleme ve robotla su kaçağı tespiti servisi sunmaktayız. Sürekli kombi arızası olan ve petek üstünde soğuma olması gibi sorunlarda pratik ve hızlı bir şekilde petek temizleme işlemleri yapmaktayız. Kaloriferin içerisindeki suyun renginin siyah tonlarına yaklaşması kaloriferdeki maddelerin yani kirlenmesinin yükseldiği anlamına gelir. Kireç, tortu ve pas gibi maddelerin kaloriferin içerisinde artmasıyla birlikte bu suyun tonu daha demin de söylediğimiz gibi koyu bir renge dönüşür. Böyle bir durumda peteğiniz ısınmıyorsa yapmanız gereken şey profesyonel petek temizliği firmamızdan yardım almanız olacaktır.

Harmandere Tesisat Ustası

Harmandere tesisatçı servisimiz robot makinelerle kırmadan su arıza tespiti işlemleri yapmaktadır. Bunları da son teknoloji makinelerle yapmaktayız. Bünyemizde bulunan makinelerimizin hepsi teknolojiyle birlikte ilerlemektedir. Eski yöntemleri uzun süredir geride bırakan servisimiz kaliteli hizmet garantisi vermeyi hedeflemektedir. Su kaçakları genel olarak üst katınızda oturan komşunuzun borularındaki kaçaklardan dolayı kendi konutunuzda görülebilir. Bulunduğunuz yerin duvarında kabarma v tavanlarda küflenme olayları ile karşılaşabilirsiniz. Ama bunlar için hiç telaş etmeyin. Görüntüleme makinelerimiz ile sızıntının nereden kaynaklandığını pratik ve hızlı bir şekilde bulup onarımını da makul bir fiyata yapmaktayız. Makineli tesisatçı servisimiz sayesinde bu işlemler çok kısa sürede tamamlanmaktadır.

Pendik Harmandere tesisatçı her türlü kanalda tıkanıklık açma işlemleri için maddi hasarlı işlemlere gerek kalmadan hizmetleri vermekteyiz. Her türlü tuvalet ve lavabo boruları için tek seçeneğimiz giderin tadilatsız bir şekilde açılması ve basınçlı su verilerek boruların temizlenmesidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ