halil rıfat paşa tesisatçı

Halil Rıfat Paşa tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı bulma, petek temizleme ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Lavabo ve tuvalet gider borularında oluşan tıkanıklık sorunlarını tıkanıklık açma ustalarımız rahatlıkla açmaktadır. Bünyemizde bulunan son teknoloji robotlar ve ustalarımızın tecrübesi birleştiği zaman ortaya mükemmel sonuçlar çıkmaktadır. Hiçbir tadilat işlemine de yer vermemekteyiz ve sizleri zarara sokmayacak şekilde en az maliyet ile tıkanıklık sorunlarını gidermeyi hedeflemekteyiz. Sizlerde diğer müşterilerimiz gibi bizimle iletişime geçerek her türlü boru tıkanıklığı sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Halil Rıfat Paşa Tesisatçı Telefonları

Şişli Halil Rıfat Paşa tesisatçı soğuk kalan kalorifer yüzeylerinde petek temizliği yapan firmayız. Peteklerdeki tüm su giderlerinin kimyasal ilaçlı petek temizleme makinesi ile basınçlı su verilmesi ile çalıştırılarak tüm soğuma sebebi olan pasın, kirecin ve tortunun bir saat gibi süre içerisinde tamamen alınmasını sağlamaktayız. Soğuk kış zamanlarında kaloriferiniz yabancı atıklar yüzünden tıkanır ve ısıyı tam olarak iletemez. Robotlarımız sayesinde kaloriferi yerinden sökmeden içerisindeki maddeler hepsini kaloriferden dışarı atmaktayız.

Halil Rıfat Paşa tesisatçı son teknoloji kameralı makinelerle su kaçağı tespiti yapan servisiz. Kameralı cihazlar sayesinde fayans, mermer ve duvar gibi zorlu alanlarda meydana gelen sızıntıları görüntüleme makineleri sayesinde noktasal olan tespit ile buluyoruz. Bu işlemler sırasında hiçbir tadilat işlemi gerçekleşmemektedir. Tamirat esnasında belki çok az bir kırma işlemi olsa bile gereksiz yerleri kırmayız ve tamir işlemlerini sağlıklı bir şekilde gerçekleştiririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ