avcılar denizköşkler tesisatçı

Avcılar Denizköşkler tesisatçı firmamız robotla tıkalı gider açma, cihazla petek temizliği ve makineli su kaçağı bulma hizmetleri sunmaktadır. Yüksek basınçlı su kullanarak gider borularını yıkayarak kırmadan açan tıkanıklık açma servisi olup zararsız bir şekilde bu işlemleri yapmaktayız. Gider boru tıkanıklığı için basınçlı su makineleri ile boruları yıkayarak açma işlemleri yapılabilir. Sırf gider içinden uygulanacak bir işlem olup yabancı cisimler varsa bu tür sorunlardan da kurtulursunuz. Elbette araştırma ilk başlangıç olup giderde kamera kullanarak dikkatlice araştırma yapılır ve iç boru hatlarındaki atık yerleri bulunur. Makinede tam olarak bu alanlarda kullanılır ve sistemdeki sorunlar aşılır.

Denizköşkler Makineli Tesisatçı

Denizköşkler tesisatçı termal kamera kullanarak kombinin basıncının düşmesi durumunda onarımını yapan firmayız. Hiçbir yeri kırmadan su kaçağı tespiti için termal kamera kullanmaktayız. Kombi su tesisatı hemen hemen çoğu yerde duvar, fayans altından bağlanmıştır. Oradaki kaçak etrafa sıcak türde yayılım yapar. Makine ile baktığımızda kombi su tesisatları kırmızı renkte görünür ve sızan bölgeleri daha farklı olarak belirtilir. İşte orası bizim onarım bölgemizdir. Sızıntı kaç tane ise o kadar sınırlı alanda bu kayıpları tadilatla veya onarım sıvıları ile ortadan kaldırabiliriz.

Avcılar Denizköşkler tesisatçı kaloriferin soğumasına neden olan yabancı maddeleri kimyasal ilaçlarla yıkayarak sökmeden temizleyen petek temizliği servisiyiz. Petek temizleme işlemi için 45 dakika gibi bir süre aşağı yukarı temizlik için yeterlidir. Kaloriferin tıkanmasına yol açan kireç ve tortu tüm maddeleri devir daim başlatarak kimyasal ilaç da ekleyerek yıkamakta ve tüm maddeleri alıp, petek içi yolları açmaktayız. Bu sayede sıcak suyun iletilmesi artık çok hızlı olup, ısı tasarrufu için cihazınızdaki ayarları değiştirerek avantajlı konuma geçebileceksiniz. Denizköşkler tesisatçı firmamızla günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ