denizköşkler tesisatçı

Denizköşkler tesisatçı olarak makineli su arıza tespiti , kırmadan tıkanıklık açma ve ilaçla petek temizliği servisleri vermekteyiz. Su kaçağı tespiti işlemlerinde su sızıntısı yapan boruyu kırmadan tespit eden firmadır. Su arızası bulma işlemlerinde görüntülü cihazlar ilk tercihimizdir. Çünkü bu cihazlar sızıntı yapan borunun yerini noktasal olarak gösterip gereksiz kırma dökme işleminden bizleri alıkoyar. Bu sayede sızıntı yeri hızlıca bulunur ve gereksiz masraflar çıkarmadan tespit ve tamir işlemlerini hızlıca bitirmemize yardımcı olur. Her ay fazladan su faturası geliyor ve bundan şikayetçiyseniz evinizde muhtemel olarak su kaçağı mevcuttur. Bunun bulmak ise profesyonel tesisatçıların işidir. Bu yüzden en kısa sürede bizleri arayarak bu tür hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Denizköşkler Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Denizköşkler tesisatçı tıkanan tuvalet ve lavabo borusunu kırmadan tıkanıklık açma yaparak açan firmadır. Tıkalı gider açma işlemleri sanıldığının aksine zorlu bir iştir. Çünkü deneyim olmadan ve gelişigüzel yapılan tıkanıklıklar geçici çözümler olarak yapılan işlemlerdir. İlk zamanlarda tıkanıklık açılıp bir sıkıntı çıkmasa bile sonradan bu sıkıntılar tekrardan baş gösterip fazladan para ödemenize neden olacaktır. Bizler ise tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı cihazlar kullanarak tıkanıklığın nerede olduğunu bulup ona göre hareket etmekteyiz. Tıkanıklığı bulup borunun içerisinde gönderdiğimiz kıvrımlı yay sayesinde hiçbir kırma dökme işlemi yaşanmaz ve sizlere fazladan masraflar çıkarmayız.

Denizköşkler tesisatçı ısınmayan petekleri makineli petek temizliği hizmeti vererek temizleyen firmadır. Petekler içerisinde biriktirdiği yabancı maddeler yüzünden bir süre sonra ısıtmamaya başlar. Petek temizleme makineleri ve ilaçları sayesinde peteklerin içerisinde biriken bu maddeler hızlı ve pratik bir şekilde temizlenmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ