sultangazi uğur mumcu tesisatçı

Sultangazi Uğur Mumcu tesisatçı olarak makineli petek temizliği , robotla tıkanıklık açma ve cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Soğuk kış günlerinde ısınmayan petekleri ilaçla petek temizliği ve robotlu petek temizliği hizmeti verip temizleyen firmadır. Petekteki su içerisindeki kireç yüzünden peteklere zarar verir. İçerisinde zamanla kireç , tortu , pas ve çamur gibi oluşumlar meydana gelir. Bu oluşumlar meydana geldikten sonra ise peteklerin bir kısmı ısınırken diğer bir kısmı soğumaya başlamış olmaktadır. Böyle bir şeyle karşılaştığınız zaman direk profesyonel bir petek temizleme firmasını aramanızda fayda var. Tecrübesiz tesisatçılar petekleri yerinden sökerek beklenmedik olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Elimizde bulunan petek temizleme makineleri ve ilaçları sayesinde petekleri hiçbir türlü sökmeden ve zarar vermeden petekleri hızlıca temizlemekteyiz.

Uğur Mumcu Tıkanıklık Açma

Uğur Mumcu tesisatçı su sızdıran boruyu son teknoloji su kaçağı tespiti cihazları ile tespit etmektedir. Fayans altındaki şebeke borularından gelebilir. Tuvaletteki sifon hortumundaki yırtılmadan olabilir. Ses dalgalarını özellikle takip etmede kullanılabilecek detektörler kullanırız. mikrofonlar bu belirtileri toplar ve cihazın görsel ekranı ile tamirat olmadan suyun akmasına neden olan boruları buluruz. Onarım yapmak için fayansı kırmak gerekebilir. Sınırlı kalacağından fazla vakit almadan fayansları da onarabiliriz.

Sultangazi Uğur Mumcu tesisatçı tuvalet , lavabo , gider boruları ve pimaş borularında görülen tıkanıklığı kameralı tıkanıklık açma hizmeti vererek tıkanıklık bulan firmadır. Hatasız bir şekilde gider açılabilmesi için giderin iç tarafı kameralı ile tek tek görüntülenmesi gerekir. Robot cihazda bulunan yay boru içerisinde pisliği dışarı atarak tıkanıklığa neden olan yabancı cisimleri borudan uzaklaştırır. Açılan gider içi borular 1 yıl süresince garanti kapsamındadır. Amatör tesisatçıların onarımını yaptığı yerler büyük hasar verilerek yapılır ve 2 güne kalmaz tekrar bir tıkanma söz konusu olabilir. Kökten bir tıkanmayı çözüme kavuşturmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. Pimaş açma içindeki evye yerlerini titizlikle inceler ve mekanik temizleyici makineler ile tıkanma olan bölgeyi eskisinden daha temiz bir hale getirmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ