habipler tesisatçı

Habipler tesisatçı olarak zararsız bir şekilde petek temizliği, kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkalı boru açma servislerimiz mevcuttur. Tıkanıklık açma işlemleri eski usullere nazaran teknolojik aletlerle yapılmaktadır. Tecrübesiz tesisatçılar tıkanıklığın nerede olduğunu hemen hemen lavabo ve tuvalet giderlerinin çoğu yerini kırıp öyle bulurlardı. Ondan sonra yapılan tamir işlemleri ise başınızı ağrıtabilirdi. Çözüm Tesisat olarak yeni teknolojik cihazlara çok uzun süredir geçmiş bulunmaktayız. Bu cihazlar sayesinde tıkanıklık açma işlemi yapılırken hiçbir kırma dökme işlemi yapılmamaktadır.

Habipler Su Kaçağı Tespiti

Habibler tesisatçı peteklere zarar vermeden petek temizleme hizmeti veren firmadır. Petekleri sökmeden sadece kombi ya da bir peteğe makinemizi bağlayarak kombi petek temizliği işlemini yapmaktayız. Verilen bu profesyonel hizmet şeklinde hızlı ve pratik olarak temizleme işlemi uygulanır. Peteklere zarar vermeyen ilaçlar sayesinde de peteği ısıtmayan etmenler yok edilerek uzun süre bu etmenlerin oluşumunu engellemektedir. Peteklere verilen basınçlı su sayesinde de içerisinde hiçbir artığın kalmadığından emin oluruz.

Habipler tesisatçı ev ve iş yerlerindeki her türlü gider borusunda oluşan kaçağı tespit eden firmadır. Kaçaklar daha çok gözle görülmeyen yerlerde meydana gelir. Bunu anlamanızın yolu ise kabarma ve küflenme gibi olan olumsuzluklardır. Bu tür şeylerle karşılaştığınız zaman büyük bir ihtimal evinizde su kaçağı mevcuttur. Su kaçağı tespiti ekiplerimizi aradığınız zaman hızlıca bulunduğunuz bölgeye gelip kaçağı tespit edip isteğiniz dahilinde onarıma başlayacaklardır. Bu tür tesisat problemlerinde arama da geç kalınmaması mühim olan taraftır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ