sultangazi 50.yıl tesisatçı

Sultangazi 50.Yıl tesisatçı firmamız makineli tıkanıklık açma , kombi petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti hizmetleri vermektedir. Firmamız kalorifer metali ve borusundaki tıkanmayı açmak için petek temizliği çalışmalarını sunmaktadır. En başarılı yöntemlerden bir tanesi yüksek güçte basınçlı su göndermektedir ve havlupan ile bunu yerine getirecek makinemize peteklere geçecek kimyasalı ekliyoruz. Evinizde kombiniz varsa asla kombiye petek temizleyici kimyasalların geçmesine izin vermiyoruz. Kombisiz merkezi ısıtmalı evlerde de , zemin ısıtma özellikli ofis , iş yerleri , evlerde de uygun olan çalışmalarımız da inanılmaz bir birikintiyi kolayca sökebilecek ilaç ve basınçlı su ile odalardaki soğukluğu gidermek ve ısısını arttırmak için yardımcı olmaktayız.

50.Yıl Tesisatçı Telefonları

50.Yıl tesisatçı gider borusu tıkanmasını kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıdır. Gider borusu taşması tıkanması durumunda kanaldaki yoğunluğun kanalizasyona aktarılması gerekir. . Bazen rögar taşkınları olur ki kanalizasyona ulaşmada son adım olduğu için direkt rögar içine kameralar ile bakarak atık durumunu kontrol ederiz. Bazen çocuk bezi , kumaş bezler , çöp gibi kullanılan lağım kanallarından robot cihaz ile bazı yabancı cisimleri geri çekeriz. Atıkları ufak parçalara atık kanalı içinde bölerek rahatça geçmesi için özel yayları kullanırız. Bu işlemlerde evinizdeki atık tesisatları içinde tadilat olmadan sunabiliriz.

Sultangazi 50.Yıl tesisatçı su tesisat borusuna zarar vermeden su kaçağı tespiti yapan firmadır. Su kaçakları meydana geldiği zaman kaçağa direk müdahale edilmesi gerekir. Çünkü bu sızıntı daha da ilerleyerek kendi evinizde ya da komşunuzun evinde kabarmalara ve küflenmelere yol açacaktır. Bu yüzden böyle bir şey den şüpheleniyorsanız su vananızı kapatıp direk bizlerle iletişime geçiniz. Unutmayın ki bu durum ay sonunda su faturanıza da fazlasıyla yansıyacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ