haznedar tesisatçı

Haznedar tesisatçı olarak su arıza tespiti , robotla tıkanıklık açma ve makineli kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Firmamız paslanmış su kaçıran boruları bulur. Paslanma , çürüme yapan metal , demir su borusunda kaçak bulma sistemlerinde öncelikle suyun basıncına bakılır ve sızıntı bulunan kata giderek , zemine yerleştirilen ve banyo gibi alanlarda kullandığımız ses dedektörü ile verileri inceleriz. Tesisatın tam olarak sızma alanı su kaçağı tespiti sistemleri ile bulunabilir ve kaçağın plastik borularda onarımı gibi parça değişimi her zaman olmayabilir. Demir borularda paslanan alanların görülmesi ve metal , demir su boru tesisatlı evi plastik su borusu ile değiştirme veya paslanma alanı kadar onarım gibi pek çok seçeneğimiz vardır.

Haznedar Su Kaçağı Tespiti

Güngören Haznedar tesisatçı petek , kaloriferde kırmadan tıkanma açan servistir. Kimyasal ile petek temizliği tıkanan peteği açmak için harika çözümdür. Isı verimliliği düşen peteğin havasını almak sizi kurtarmaz. Peteğin içindeki tüm pisliklerin , sertleşmiş kirecin , tortuların ilaçlı su ve 2-3 bar aralığında basınç ile bir , iki saatlik çalışma sonrasında alınması ve cihazımızda toplanması gerekli ki peteğin içerisine maksimum miktar da su ilave edilebilsin. Eklenecek koruma sıvısı da tesisat ömrünü uzatmaya yardımcı olmakla birlikte enerji tasarrufu , doğal gaz tüketimini azaltabilecek tesisat firması arıyorsanız bu yönde iyileştirmeler yapabiliriz.

Haznedar tesisatçı kırmadan tıkalı gider borusu açan firmadır. Kirletmeden tıkalı mutfak , banyo , tuvalet gider borusu bulmak için kameralı tıkanıklık açma cihazını kullanarak gidere bakmak gerekebilir. Bu yöntem su bulanık değilse uygulanır. Bulanık ise açıcı yay atıklara temas edene kadar ilerletilir ve atığa geldiğinde robot cihazdaki gücün kıvrımlı yayın ön kısmını döndürmesi sağlanır ve tesisattaki atıklar hızlıca ufalanmaya başlar. Tuvalet açma ve lavabo açma gibi sayısız durumlarda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ