sarıgöl tesisatçı

Sarıgöl tesisatçı firmamız makineli su kaçağı bulma , tıkalı boru açma ve kombi petek temizleme işlemlerimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat firmamız peteklerde soğukluk olmasını düzeltebilir. Peteklerin soğuk olmasının nedeni su akışını kesen kireç gibi maddelerdir ki kombiniz varsa filtresini de bir süre sonra tıkayacaktır. O maddelerde kurtulmak için petek temizliği ekibimizi aramalı ve tüm petekleri kapsayacak şekilde ön yıkama , ilaçlı petek temizleme işlemi ile devir daim sırasında tüm maddelerin cihazımız içerisinde kalmasını sağlayalım. Örneğin 60 derece kombide sıcak su üretiliyor ise bu peteğe 35 derece gibi yansıyorsa verim alamıyorsunuz demektir ve biz bunu 60 dereceye yakın kıvama getirme için her türlü temizlik işlemlerini yaparız.

Sarıgöl Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa Sarıgöl tesisatçı su sızıntı yerinin nerede olduğunu cihazla bulan firmadır. Fayansları kırmadan su kaçağı tespiti yapabilecek cihaz servis mi arıyorsunuz? Tahmini değil , tam sızıntı noktası gelişmiş cihazlarımızla bulunabilir. Zeminin içerisine su sesi çarpa sırasında tiz ses bırakır ve bunun yayılması sizleri yanıltabilir , fakat ses dedektörü , basınç cihazı , nem , ıslaklık , sıcaklık takibi termal kamera , atık kanalı gözetleme kamerası gibi hepsi zararsız sistemler ile sorunuz tam olarak görüntüleyebilir ve soruna yönelik çözüm getirebiliriz.

Gop Sarıgöl tesisatçı kırmadan tuvalet boru tıkanıklık açma servisidir. Robotla tuvale açıcı cihaz , kanal içindeki tüm nesneleri hareket ettirmesi nedeniyle tuvalet kağıdı , ıslak mendil gibi tüm atıkları , cisimleri betonu kırmadan temizleyebiliriz. Tesisat seramiğinden gidere çelik yayı gönderir ve atığa gelmesi ile birlikte cihazı çalıştırırız. Bir dakika bile geçmeden atık ilerler ve biz daha derine yayı göndererek kesinlikle geri gelmeyecek veya biraz ilerde durmasını engelleyecek şekilde ana giderden geçmesini sağlarız. Vakit almaz , atıkların tamamının temizlendiğine kesinlikle kameralı kontrol ile incelemesini yapar ve tesisat sorununu kısa sürede çözebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ