çekmeköy reşadiye tesisatçı

Çekmeköy Reşadiye tesisatçı firmamız makineli tıkalı boru açma , kırmadan su kaçağı bulma ve kombi petek temizliği servisleri vermektedir. Haftanın her gün açık su kaçağı tespiti servisi olarak petek kanallarındaki su sızmalarını özel kapatıcı solüsyonlar ile kapatabilmekteyiz. Bu kapatıcı maddeleri uygulamak için kombiye ihtiyaç duymaktayız. Kombi yoksa havlupan giriş bölgelerini kullanırız. Daha az doğal gaz ile ısınma amacınız varsa bahsettiğimiz peteklerde mutlaka iç kirliliğin özellikle iki seneye bir defalık sıvı solüsyon ile yıkanması , kirlerin tuvalet kanallarına gönderilmesi , peteğe içten koruma sıvılarının aktarılması gerekmektedir.

Reşadiye Su Kaçağı Tespiti

Reşadiye tesisatçı lavabo içerisine atılan peçete ve katı sabun artıkları için tıkanıklık açma işlemleri yapmaktayız. Lavabo kanal içinden koku gelmesi gibi durumlarda kameralı tespit ile sorunu görebiliriz. Lavabo kanalının temizlenmesi için en iyi çalışmalardan bir tanesi lavabo yıkama yöntemidir. Görüntüleme cihazları sayesinde birikintiler nerede ise yerini bulur ve kıvrımlı açıcı yaylar sayesinde de birikintileri ilerletiriz. Yarım saat – bir saat içerisinde atıkları gider içerisinden ilerleterek bu saatlerden sonra atıkların yok olmasını sağlarız.

Çekmeköy Reşadiye tesisatçı sürekli çalışan petek temizliği cihazları ile birkaç saat içerisinde problemleri çözebiliriz. Kimyasal içerikli makineler ile kalorifer içinin temizlenmesi zor değildir. Kimyasalın etkili olması için en azından peteklerde 30 dakika durması gerekmektedir. Bu esnada pek çok etkileşim olurken içindeki birikintilerin yapışkanlığı da azalır. Hareketi sağlamak için basınçlı su ile dışarı alınırken , tuvalet gibi kanallara gönderilir. Ayrıca sıcak suların sonraki ısıtmalardaki iletkenliği artacağı için yakıt tasarrufu sağlama oranında büyük bir artış gösterecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ