şişli kuştepe tesisatçı

Şişli Kuştepe tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı bulma , kombi petek temizliği ve makineli tıkanıklık açma servislerimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat firmamız ilaçlı petek açma yapan petek temizliği firmasıdır. Petek içindeki küçük su geçiş kanalları vardır ve çamur , kireçle dolması ılık , soğuk kalması ve kombiniz varsa filtre devir daimini tıkanmasına neden olur ki bu durumda kombi pek bir işe yaramaz. kombi tahliye vanasından atık suyun gönderimi, peteğe ilaçlı su cihazı bağlayarak devir daim ile temiz aşamaya getirip, kirecin pasın alınması gibi bazı işlemler ile ısınma sorununuzu büyük oranda çözmekteyiz. Bu çalışmadaki avantajlardan birisi de ısı artışı ve yakıt masrafı azaltmanızdaki öncülüğüdür.

Kuştepe Su Kaçağı Tespiti

Kuştepe tesisatçı kırmadan tıkanıklık açma uzman firmasıdır. Zemin , giriş kat tuvalet , logar işlemlerinde kesinlikle kimyasal ilaç kullanmadan atık su tahliye gider açma işlemlerini robot cihazın açıcı yayının gidere takılması ve cihaz gücü ile temizlemekteyiz. Gider açma kanalında kırılma olmadan kameralı kameralı logar atık kanalı açıcı cihaz yayının saat yönünde sürekli dönmesi ile atıkların iyice kavranması ve uzaklaştırılması, bulunan yabancı cisimlerin bazılarının yakalama uçları ile geri çıkartılması gibi pek çok işlemi bizden alabilirsiniz.

Şişli Kuştepe tesisatçı onarım işlemlerinde çok az fayans , duvar kırarak su kaçağı tespiti yapan firmadır. Bu bölgeleri ıslaklığa göre değil , cihaz sinyallerine göre taranmasını yapıyoruz. Komple tesisat boruları değiştirilmez. Ortalama zemini baz alıyorsak 10-20 santim kadar kalınlıkta ve küçük bir alanda kırılma yaparız. O bölgeyi bulmak için ise zeminden sıcak su tesisatı boruları geçiyor , sızıntı yapıyor ise termal kamera ile bakarız ve su sızıntısı alanı cihazdaki renkli , sıcaklık ölçümlü ve kaçak yerini gösteren bölgeyi işaretleyen veriler ile tamamlanır. Tıpkı kaçak yerini gösteren ses titreşimleri ile şebeke hattında kaçak kontrolü çalışmalarımızda olduğu gibi hepsinde özenle ve titizlikle araştırmalar yapıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ