kartal cumhuriyet mahallesi tesisatçı

Kartal Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı servisi olarak kırmadan tıkalı gider açma, kameralı su arıza tespiti ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktayız. Tıkanan giderleri kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıyız. Gider tıkanmalarına kesin çözüm arıyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. Kullanmış olduğunuz bazı ürünlerin kalıntıları ve erimeyen ürünler tıkanıklık sorununa neden olabilir. Açma işlemlerinde önce kamerayla gider içlerine bakarak atık mı var yoksa gider tesisatında çöküntü mü var hemen anlayabiliriz. Bu aşamalardan sonra robot cihazımızın açma teli ile kanal içindeki nesneleri parçalama gibi farklı türdeki yöntemlerin tamamını tadilatsız olarak sizlerin hizmetinize sunmaktayız.

Kartal Cumhuriyet Mahallesi Makineli Tesisatçı

Kartal Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı içi atık ile dolmuş radyatörleri ilaçla petek temizliği servisi ile çözmekteyiz. Peteğin ısınmamasının nedeni kombideki arızalardan kaynaklı olabileceği gibi peteklerdeki kirlilikte soğuma nedenidir. Her iki durumu da peteği ve kombiyi sökmeden araştırarak sorunu hızlıca bulup kombi bakımı ve petek temizliği yapabiliriz. Petek tesisatına bağladığımız temizleme makinesine kimyasal ilaç eklenerek peteğin içinin yıkanması işlemlerini yaptıktan sonra tüm atıklar dışarı alınacağı için sıcak suyun geçtiği tüm yerler daha da fazlalaşacak ve peteklerde ısı artışı olacaktır.

Kartal Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı tuvalet giderinden gelen kötü kokuları araştıran su kaçağı tespiti servisiyiz. Tuvaletin kötü koku yayma durumu nasıl düzeltilir. Tuvalet içerisinde yabancı maddeler sızdırmayan borular yer alır. Bu atıklar da bu bölgelerde durduğu için bir süre sonra kötü koku yayılımına neden olur. Servisimiz gelen kötü kokuları tespit eden makine kullanarak hasar bölgelerini hızlıca bulur ve burayı düzeltici adımlar uygular.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ