sancaktepe fatih mahallesi tesisatçı

Sancaktepe Fatih Mahallesi tesisatçı servisi olarak robotla tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve cihazla su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktayız. Yeni teknolojik cihazlar ile betonun içerisindeki ses hareketliliğini dinleyerek su kaçağı tespiti yapmaktayız. Sızdıran su borularında su hareketlenmesi vardır ve bazı sesler çıkartabilir. Her ne kadar ufak bir hareketlilik de olsa biz seviyeleri arttırarak makine ile dinler ve araştırmaları da yaparak tam yerlerini buluruz. Matkap ile doğru yerlerin bulunması ile tamirat gerçekleştirebiliriz. Ayrıca kombinin sıcak su borularında sızıntı var mı gibi bir analizin yanı sıra kaçak yapan kısımları da anlamak için termal makineler ile dikkatlice görüntü alırız. Kaçak yerleri bulunurken biz her zaman en doğru noktalara onarım yapacağımız için fazladan işçilik masrafları karşınıza çıkmayacaktır.

Sancaktepe Fatih Mahallesi Tesisat Ustası

Sancaktepe Fatih Mahallesi tesisatçı kaloriferin ısınmama problemi için petek temizliği işlemini hemen sunmaktayız. Özel kimyasal ilaçların tüm kalorifere gönderebileceği makineler ile o ısınmayan bölgelerdeki pas, tortu, kireç gibi maddelerin çözünmesini sağlarız. Ayrıştıktan sonra oluşturulan basınçlı bir su devir daim meydana getirirken makinemize sürekli kaloriferden gelen sular ve tekrar kaloriferlere gönderimini devam ettiririz. Arada bahsettiğimiz kimyasal ilaçlar ilave edilir. Bu işlem sırasında çok küçük maddeleri bile yakalayabilecek makinemizde filtre vardır. Belli bir yüksek orana geldiği zaman tuvalet veya banyo giderlerine gönderebiliriz. Petek metalinin içten çürümesini önleyen kimyasal ürünleri de mutlaka ilave ediyoruz.

Sancaktepe Fatih Mahallesi tesisatçı lavabo açma teli gibi eski usuller yerine lavabo giderleri için tıkanıklık açma sistemlerini kullanmaktayız. Kimyasal ürünleri bilirsiniz. Dökersiniz ve biraz köpürür. O köpükler ilerlerken bazı yapışkan maddeleri alıp götürebilir. Bazıları ise son derece zorludur ve yerinden kımıldamaz, yani problemin devam etmesini sağlar. Lavabo giderlerinde su ile yıkayarak temizleme işlemi için robot makineler ile biz maddelerin olduğu yere kadar kablolar ile suyu taşıyoruz. Basınçlı suyu sistemlere gönderiyor ve temizlendiğinden emin oluyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ