altınşehir tesisatçı

Altınşehir tesisatçı firmamız makineli petek temizliği, kırmadan tıkalı gider açma ve su arıza tespiti hizmetleri sunmaktadır. Havlu kağıtların, uzun ve kısa saçların veya yemek artıklarının lavabo taşmasına neden olduğu zamanlarda tıkanıklık açma servisimizi önermekteyiz. Tıkalı gider borusunun içerisine uzatmış olduğumuz bir tel ile erişim sağlarız. Makinemizden ilerleyen bu tel boru içlerinde bir nevi maddelerin oldukları yerden oynatılmasına yardımcı olur. Kıvrımlı telin dönme gücü ile ilerleyerek şiddetinin arttırılması gibi özellikler ile boruya hiç bir türlü zarar vermeden içteki maddelerin son hızla kanalizasyona geçmesini sağlarız. Bu işlemlerimizi de tabi ki de kameralı cihazlarla sürdürmekteyiz.

Altınşehir Tesisatçı Firmaları

Başakşehir Altınşehir tesisatçı yaşadığınız konutun aylık doğal gaz tutarını düşürmekteyiz. Bu sadece petek temizliği işlemi ile bile mümkün olabilir. Tabi ki de petek tesisatının doğru döşenmiş olması, ısı yayılmasına elverişli olması da gayet etkilidir. Peteklerin yüksek oranda sıcaklık tasarrufu yapabilmesi için kaloriferin içerisindeki suyun kontrolü ile başlarız. Takılacak olan bir makine ile oradaki kirlenme yoğunluğunu inceleriz. Makinemizin su haznesine kirli sular ile birlikte içindeki pası, kireci ve çamuru alabilecek kimyasal ilaçlar ekleriz. Çözünmeye başlar ve yoğun bir çalkalama işlemi ile çok geçmeden peteğin soğumasına neden olan atıkları alırız. Sonrasında bunları tuvalete dökeriz. Çalışma sırasında petek koruyucu kimyasalları ekleriz ve çalışmamızı böylece bitiririz.

Altınşehir tesisatçı devamlı olan su sızıntılarını düzeltmek için su kaçağı tespiti servisimiz hep hazır durumdadır. Ses dedektörlerimiz ile şüphelendiğimiz yerlerde taramalar gerçekleştiririz. Su sesinin en fazla olduğunu yerleri işaretlemekteyiz. Beton iç kısmından bir kaçak olsa bile o su oradan hareket eder ve ses dalgaları oluşur. Bu makinemiz sayesinde hiçbir yanılgıya düşmeden problemli kısmı hemen bulabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ