çekmeköy mehmet akif tesisatçı

Çekmeköy Mehmet Akif tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktadır. Gider borusu temizleme ve tıkanıklık açma işlemlerinde önemli adımlar atmaktayız. Giderleri su ile yıkama tekniğini basınçlı su makineleri ile yaparken bununla birlikte kameralı cihazlarımızı da her zaman ön planda tutmaktayız. Yemek artıklarından tutun da saç ve sakal atıklarının giderleri tıkaması sorunlarında ve farklı yabancı maddeler de dahil olmak üzere tamamen bu sorunlardan sizleri kurtarabiliriz. Her tür giderlerde benzer çalışmalar bulunmaktadır. Fazla sayıda farklı aparatlar ile tüm gider borularında gider açma işlemlerimiz bulunmaktadır.

Çekmeköy Mehmet Akif Tesisat Ustası

Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi tesisatçı firmamıza petek temizliği işlemi işe yarıyor mu diye çokça soru gelmektedir. Bu soruya cevap verecek olursak tabi ki de işe yaramaktadır. Hatta iki sene boyunca bu temizliğin faydasını da göreceksiniz. Bu işlemi yaptığımızda peteğin içerisindeki pas, tortu ve kireç gibi atıkların kalorifer içinde soğuma yapmasında kesinlikle kurtuluyor olacaksınız. Tekrardan sorun oluşturması daha demin de söylediğimiz gibi iki seneyi bulmaktadır. Peteklerin ısısında artış olurken, kombinin arızalanmasının da azalacağı da söyleyebiliriz. Hatta doğal gaz faturalarınızda düşüşlerde meydana gelecektir.

Çekmeköy Mehmet Akif tesisatçı kaçak durumdaki tesisat borularının hangisinde sorun olduğunu kırma dökme yapmadan bulabiliriz. Binalarda su borularının yerleri görünmez. Bu alanlara da doğru teşhisi yapmak için basınçlı olan test pompalarımızı kullanırız. Bu sayede kaçağın yerini de görmüş oluruz. Başka bir tekniğimiz olan kimyasal ilaçları da boru içerisine göndererek sızıntıyı durdurabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ