kartal yukarı mahallesi tesisatçı

Kartal Yukarı Mahallesi tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, robotla su kaçağı tespiti ve kombi petek temizleme hizmetleri vermektedir. Robotlu gider açma makinesi kullanan servisiz. Lavabo kanalı açıcı robot, zararı olmayan lavabo açma yöntemleri arasında yer alır ve kameralı araştırmaların da olduğu işlemler bilinçli şekilde yapılabilir. Örneğin, lavaboyu tıkayan bulaşık artıkları, sakal, saç veya farklı bir şey ise tüm maddelerin hangi bölgelerde olduğunu uzun kamera kabloları ile buluruz. Gider ağzı kullanılır, tadilata gerek kalmaz ve sıvı lavabo açıcı ürünlere göre daha iyi işlemler yapılır. Çünkü atık maddesi, türü, ne olursa olsun o bölgeyi saracak türde bir çelik yay takarız. Yaydaki güçlü titreşimler ile ilerletilmesi sağlanır. Pimaş içleri hiç olmadığı kadar temiz duruma getirilir, tesisat sorunları varsa tıkanıklık açma işlemleri sırasında mutlaka incelenir ve sizlere bilgisi verilerek düzeltilebilir.

Kartal Yukarı Mahallesi Tesisat Ustası

Kartal Yukarı Mahallesi tesisatçı kombi ve tıkalı peteği temizleyen firmayız. Kombili evde petek temizliği yapan firma olarak farklı petekler ve ısıtma tesisatları içinde desteğe hazırız. İlk günkü gibi temiz petek içi tesisatı elde etmek için belli zaman aralıkları ile cihazla temizleme yapılması gerekir. Sırf petek suyunun değiştirilmesi adımlarından bahsetmiyoruz. Petekteki kaba pisliği alıp, kimyasal ilaç eklenmesi ile tüm içindeki sabit duran kireç, tortu gibi maddelerin de makineler ile alınmasını sağlıyoruz. Bu sayede tüm petek ısınmama şikayeti garantili olarak çözülürken, peteğin ısınmamasına neden olan tesisat, kombi gibi ihtimalleri de araştırarak bu türde sizlere çözümler sunabiliriz.

Kartal Yukarı Mahallesi tesisatçı oluşan su kaçağı arayan firmayız. Sızıntı sorunları için çözüm önerileri ve sorunun sebeplerini araştıracak ekibimiz su kaçağı tespiti gibi çalışmalarda sizlere yardımcı olabilir. Örneğin, alt katın banyosuna su akıyor ise gider teknesi içindeki süzgeç kapağını kaldırarak oradan kamera takıp kaçak yerlerini bulabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ