emniyettepe tesisatçı

Emniyettepe tesisatçı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı bulma ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktayız. Alt kat komşunuzun tavanına akan sudan dolayı oluşan sararmayı analiz eden su kaçağı tespiti servisiyiz. Mutfaktan, odalardan, banyodan veya tuvalet gibi alandan alt katın tavanında problem oluşması durumlarında atık su borusu içerisinde kaçak olan bölgeleri kamera ile araştırırız. Sızıntı petek tesisatında ise termal cihazlar ile kaçak olan bölgeleri kırmadan bulma işlemleri yapmaktayız. Eğer ki alt kata temiz su akıntı yapıyor ise ses dedektörleri ve basınç cihazları ile tarama yaparak tadilatsız olan araştırmalar ile mükemmel sonuçlar elde ederiz.

Emniyettepe Tesisat Ustası

Eyüp Emniyettepe tesisatçı kaloriferi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlar ile petek temizliği yapan firmayız. Çamur, kireç ve tortu gibi maddeler sıcak suların petek borularına ulaşmasına engel olur. Normal şebeke suları ile değil, kimyasal ilaçlar ile kalorifer temizleyen firma olarak cihazımızın kontrolünde içerideki yabancı maddeleri alarak temiz kalorifer suları olmasını sağlamaktayız. Petekleri temizlerken evinizi kirletmeyen bir firma arıyorsanız bizlerle iletişime geçmenizi öneririz. Kampanyalı fiyatlar ile kombi petek bakımı yapan firma arıyorsanız bize ulaşınız.

Emniyettepe tesisatçı tıkanan gider borularını kırmadan açan servisiz. Kameralı analizler ile gider içini temizleme işlemi yapan tıkanıklık açma makinesi kullanmaktayız. Su hatlarını temizlemede kırma dökme işlemine ihtiyaç duymayız. Yabancı cisimler teller yardımıyla makinemizin hortumuna takılır ve geri alınır. Su borularını tıkayan nesneleri parçalayan özel aparatlar ile gider içerisindeki doluluğu atık su tesisatına göndeririz ve problemleri ortadan kaldırırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ