gaziosmanpaşa yenidoğan tesisatçı

Gaziosmanpaşa Yenidoğan tesisatçı firmamız cihazla tıkanıklık açma, kameralı su kaçağı bulma ve makineli petek temizliği hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır. Su kaçağı tespiti işlerimizde ciddi hasarlara neden olabilen ve evlerimizde sıkça karşılaşılan bir problemdir. Sızıntılar zeminde, duvarda veya tavanda olabilir ve görünmeyen bölgelerde bile karşılaşılabilir. Bu işlemler için uzman firmamız ileri teknoloji cihazlar kullanarak sorunlu olan alanları belirler. Termal kameralar, nem ölçerler ve akustik dinleme cihazları gibi ekipmanla ile kaçağın kaynağı tespit edilmektedir. Bu sayede de duvarları veya başka bölgeleri kırmadan ve gereksiz maliyetler ile uğraşmadan sorunun yerini belirleyebilir ve onarım işlemlerine odaklanabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Yenidoğan Makineli Tesisatçı

Gop Yenidoğan tesisatçı olarak tıkalı durumda olan lavabo, tuvalet ve kanalizasyon borularını açmak için tıkanıklık açma servislerini sizlere vermekteyiz. Tıkanıklık durumları genellikle boruların içerisine bilinçsiz bir şekilde atılan yemek artıkları, yağ birikintileri gibi maddelerin atılmasıyla oluşmaktadır. Bu tıkanmaları geçirmek için evlerde kendiniz kimyasal lavabo aç kullanımı yaparak kurtulabilirsiniz. Ama bu kimyasallar plastik olan borunuzu eritmeye neden olabilir ve bu da sizlere fazladan maliyet çıkaracaktır. Bu tür fazla maliyetlerin önüne geçmek için bizim gibi profesyonel bir firma ile iletişime geçmeniz sizin yararınıza olacaktır, çünkü biz tıkanmaları açmak için kimyasal maddeler kullanmak yerine son teknoloji tıkanma açma cihazları kullanmaktayız. Bu cihazlar sizleri hem fazla maliyetten kurtarır hem de evlerinizde oluşabilecek hasarı en aza indirmektedir.

Gaziosmanpaşa Yenidoğan tesisatçı firmamız ısıtma tesisatınızda oluşabilecek her türlü sorunu giderebilmek için petek temizliği hizmeti vermektedir. Bu işlemleri geleneksel yöntemler ile peteklerin hepsini sökerek yapmamaktayız. Sadece banyo da bulunan bir tane peteği sökerek içerisine özel petek temizleme ilacı ilave ederek yapmaktayız. Bu ilaç ısıtma tesisatında devir daim yaparak bütün petek borularının temizlenmesine yardımcı olacaktır. Basınçlı makineler ile de pis suyu banyo da bulunan klozetten göndermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ