küçükçekmece istasyon mahallesi tesisatçı

Küçükçekmece İstasyon Mahallesi tesisatçı firmamız kombi petek temizleme, kırmadan su arıza tespiti ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Isıtma tesisatında petek temizliği hizmeti veren firmayız. Petekleriniz hiç ısınmıyorsa bunu düzeltebiliriz. Suyu ısıtılan bir veya birkaç noktadan beslenen sıcak suların verimli yayılması için peteğin tıkalı olmaması gerekmektedir. Duvara döşenmiş petek tesisatında ya da merkezi ısıtma tesisatında soğukluk olması fark etmez. Termal kameralı cihazımızla kısa bir araştırma sonucunda uygun havlupan veya farklı bir giriş kanalı kullanarak kanalın içindeki kirleri sökecek kimyasal ilaç temizleyiciyi basınçlı halde göndererek petekte yıkama yapıp, çözülen kirleri kanaldan çekeriz. Cihazımızın filtre kısmında sıkıştırırız.

İstasyon Mahallesi Makineli Tesisatçı

İstasyon Mahallesi tesisatçı su borusunda çatlak bulan ve bunun içinde cihaz kullanan su kaçağı tespiti firması olup her daire için araştırma yapmaktayız. Su borusundaki sızıntının tamiri için ilk önce tadilat olmadan araştırma yapmaktan yanayız. Küçük bir örnek vermek gerekirsek, mutfağa giriyorsunuz ve duvarın hafif bir şekilde ıslandığını ve ilerleyen günlerde daha da fazla suyun bu alandan geldiğini görüyorsunuz. Biz o duvara hem sıcaklık hem de kaçağın ses çıkartması açısından iki tane makine yaklaştırır ve tararız. Su tesisatı varsa mutlaka ses dedektörü ve termal kamerayla görünecek olup, sızıntı yerleri de bu şekilde bulunabilir. En kılcal su sızıntısı bile test pompasındaki değerlerle bulunabilir ve sonrasında tamirat işlemlerine geçebiliriz.

Küçükçekmece İstasyon tesisatçı kaliteli cihazlarla tıkanıklık açma yöntemleri sunan servisiz. Yerlerinin saptanması gerekir. Spiral tel takılan cihazımızla geri çıkarttığımızı ve atık biriken giderleri parçalama aparatıyla yine aynı robot makinedeki kıvrımlı yay ile parçalamaktayız. Tüm bunlar için atık parçalama, kameralı tespit makineleri açısından otuz metreyi aşkın uzun kabloları kanal içinden noktasal olarak ulaştırarak tadilatsız işlemleri sizlere sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ