pendik çamlık tesisatçı

Pendik Çamlık tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, su kaçağı bulma ve makineli petek temizleme servisleri sunmaktadır. Gider içini kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıyız. Kanal tıkandı, nasıl kırmadan açılır? Çok dar olan gider borusu içerisine rahatlıkla geçebilen kamera ile görüntüleri alınarak atıkların yerlerini buluruz. Sonrasında tıkanıklık açma makinesine ait yay ekipman kanala takılır ve makinedeki güç ile birlikte dönerek ilerlemeye başlar. Yaylara takılarak atıklar uzaklaşır ve bazı kontroller ile kanal açma gibi durumlarda sayısız inceleme başlatırız ve gider borusunun temizlendiğinden emin oluruz. Kırmadan gider açan İstanbul firması olarak bu hizmetleri sizlere önermekteyiz.

Çamlık Makineli Tesisatçı

Çamlık tesisatçı kombinin sürekli olarak su eksiltmesini durduran servisiz. Su eksiltme sorunlarını tamir etme işlemlerini onarım sıvıları ile yapmaktayız. Kalorifer su tesisatında sızıntı sorunu dahil hepsi için ekiplerimiz basınç testi yapabilir, onarım sıvıları ile kaçak olan noktaları kapatabiliriz. Tam nokta yerlerini termal kamera ile bulabiliriz. Petek üstündeki ve içerisindeki tozları temizleme işlemi de buhar makinesi ile olurken, kalorifer içindeki suları temizleme işlemi de petek temizliği makinesi ile sunulmaktadır. Petek çok soğuk ise kirlenme çok yüksek seviyeye çıkmış olabilir. Isınma tesisatındaki tüm sert tortuları, kireçleri ve çamurları sökebilecek olan kimyasal ilaç ve basınçlı su makinesi ile sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.

Pendik Çamlık Mahallesi tesisatçı kırmadan su kaçağı bulma makinesi olan servisiz. Fiyat avantajlarımız ile sizlere sunmaktayız. Örneğin, termal kamera araştırması ile sıcak su tesisatında su kaçağı tespiti yapabilir ve beton ya da başka bir yer olsun tutularak görülebilir. Kaçak alanı makineye yansır ve kırılacak olan alanın çok az olması sağlanır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ