fatih ali kuşçu tesisatçı

Fatih Ali Kuşçu tesisatçı firmamız makineli kombi petek temizliği , robotlu su kaçağı tespiti ve cihazla tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Atık su kanalında su kaçağı tespiti bulan firmayız. Herhangi bir atık kanalında kaçak olduğunu düşünün. Örneğin su o kadar yavaş akıyor ki pimaş boruda yerini fark etmeniz ancak kırarak mümkün olacaktır. Fakat bunun yerine kanalın içerisine aktarılacak kamera ile biz gözlem yapmamız sonucunda tesisattaki tüm çatlak , sızdırma noktasını görüntüleyerek , örneğin tuvaletten su kaçıran , lağım suyu akıtan atık kanalını kırmadan bulma ve ardından onarım için doğru noktadan ilerleme kat ederiz.

Ali Kuşçu Su Kaçağı Tespiti

Ali Kuşçu tesisatçı uygun fiyatlı mutfak gideri açma servisiyiz. Mutfak gideri açma robotu kanaldaki sayısız türdeki yabancı cisimler , atıklar ne varsa temizleriz. Suyun yavaş gitmesinin sebebi atıkların gideri daraltması ve geçiş yollarındaki aralığı düşürmesidir. Su dökseniz de atıklar durduğu sürece hep tıkanma olacaktır. Örneğin , tuvalet tıkanıklığı açma gibi bir işlemde olduğu gibi tesisata seramik alandan başlayarak açıcı robot başlığını takar ve atığa gelmesini sağladıktan sonra cihazı çalıştırırız. Atık ufalanır , daha rahat gidebilecek şekilde bölünür ve içindeki biriken su ile birlikte hızlıca atık hatlarına ulaşır. Tıkanıklığı kırmadan , zararsız , hemen hızlıca tıkanıklık açma işlemlerini istiyorsanız kesinlikle bu yöntemi tavsiye ediyoruz ve kamerayla mutlaka kontrollerini sağlıyoruz.

Ali Kuşçu Mahallesi tesisatçı firması olarak peteklerde soğukluk olmasını düzeltebiliriz. Peteklerin soğuk olmasının nedeni su akışını kesen kireç gibi maddelerdir ki kombiniz varsa filtresini de bir süre sonra tıkayacaktır. O maddelerden kurtulmak için petek temizliği ekibimizi aramalı ve tüm petekleri kapsayacak şekilde ön yıkama , ilaçlı petek temizleme işlemi ile devir daim sırasında tüm maddelerin cihazımız içerisinde kalmasını sağlayalım.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ