çemberlitaş tesisatçı

Çemberlitaş tesisatçı tesisatçı olarak kameralı su kaçağı bulma , kırmadan tıkanıklık açma ve ilaçlı petek temizliği servislerimiz bulunmaktadır. Tıkanıklığın kırılmadan açılmasını sağlayan firmayız. Kırmadan tıkanıklık açabilecek tıkanıklık açma servisi mi arıyorsunuz? Tıkalı boru açma makineleri kullanarak sisteme , gidere girilmesi özel robot açıcı yay ile yapılır. Atığı , çamur gibi düşünürseniz giderin orta kısmında küçük bir atık gediği açarız ve oradan biriken su açılacak gedik ile basınca maruz kalır ve bir anda giderken akıp kanalizasyona ulaşır. Çok vakit almadan tesisattaki sorunları kısa zamanda kırmadan çözebiliriz.

Çemberlitaş Su Kaçağı Tespiti

Fatih Çemberlitaş tesisatçı tıkanan tuvaleti kıvrımlı elektrikli yay ile açan firmadır. Giderde atıkların durması her zaman sorundur. Atık suların geri gelmesinden daha ziyade giderde çatlama , kırılmaya neden olabilir. Bu ve atık problemleri görüntülü atık su kaçağı tespiti makinesinin kamera kısmının gidere takılması sonucunda bulunmaktadır. Tuvalet suyu nereden akıyor , tuvalet gideri nerede çatladı gibi konularda gidere takılacak kamera ile kaçağı görüntüler ve ardından tesisattaki sorunları hasar alanına yönelik hemen düzeltmeye çalışırız.

Çemberlitaş tesisatçı peteklerin soğuk olmasını çözen firmadır. Kaliteli petek temizliği için kireci , pasın ilaçla çözünmesini cihazın ürettiği basınçlı su ile alınması gerekir. Her tür petek sisteminde kullanılabilir ve soğuk petek şikayetindeki ılıklığın nedeni maddelerin kombi gibi sistemleri tıkamasına engel olarak cihazımızda birikmesini devir daim süresi olarak bir saat gibi çalıştırılması ile elde ederiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ