demirkapı tesisatçı

Demirkapı tesisatçı firması olarak cihazla tıkanıklık açma , robotla su kaçağı tespiti ve makineli petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Doğal gaz petek temizliği servisiyiz. Çamur , kireç artışı ile devir daimin yavaşlaması ve sıcaklığın azalması normaldir. Temizleme zamanının ertelenmesi bu tip yan etkileri hep oluşturur. Doğal gazlı evde petek temizleme işleminde peteklerin sökülmesine gerek kalmaksızın özel filtreye sahip cihazımızda suyun toplanması ve içindeki maddeleri alarak peteklere geri gönderilmesi yaparken , ilaçlı yıkamayı da bir arada yapıyoruz. Yeni nesil cihazlarımız ile bir , iki saat içerisinde kireçli , çamurlu petek , kalorifer içini temizleyerek , temiz su ve koruma sıvısı da ilave ederek tesisatın kaliteli ve tasarruflu ısınması için önlemler alıyoruz.

Demirkapı Su Kaçağı Tespiti

Demirkapı tesisatçı tıkalı sıcak su borusu açan firmadır. Kireçlenen sıcak su borusunda tıkanıklık açma için cihaz ile yıkama sıvısı göndermekteyiz. Bazen tesisat yetersiz döşenmiş olabilir ve bu gibi bazı araştırmalar haricinde kirliliği de araştırarak kesinlikle sorunu gördükten sonra müdahale etmekteyiz. Örneğin , banyonun taşan pimaşı , yer süzgeci ve duşa kabinin taşması gibi durumlarda kanal içinden görüntü sağlayacak kamera ile incelemesini ve atık bulunduktan sonra yine kırmadan tesisatın içini temizleyen özel robot açıcılarımız ile sorunu da yok edebiliriz.

Demirkapı tesisatçı su akan yeri termal kameralı bulan firmayız. Örneğin , kaloriferde devalı su eksilmesi , bar basıncı düşmesi sorunu var. Bunu kombideki , petek boru paslanması gibi nedenlerde yapabilir. Islaklık çok az bile olsa termal kamerayı su kaçağı tespiti alanında akan yeri tesisatın neresinden geldiğini gösterecektir. Dıştan sızdırmayacak bant gibi parçalar ile sarma , peteğin içine kaçak kapatıcı ilaç ekleme veya paslanma ileri derecede ise o bölgeyi değiştirme gibi pek çok işlem ile sorunu ortadan kaldırabiliriz. Bağcılar Demirkapı tesisatçı firmamızla iletişime geçmek için internet sitemizdeki numaradan bizlerle en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ